Blog

Hledáte nemovitost? U nás pořídíte dům, byt i pozemek. Podívejte se do naší nabídky.

Jak správně inzerovat nemovitost?
 

Dnes se na trhu pohybuje nespočet realitních kanceláří, samostatných makléřů a na internetu najdeme desítky webů, které se zabývají prodejem nemovitostí. Jak by ale taková správná inzerce domu či bytu měla vypadat? A jak správně prezentovat prostory?

Anna Gociek 21. 05. 2019
Jak co nejlépe připravit nemovitost k prodeji?
 

Plánujete prodat byt nebo dům a chcete, aby Vaše nabídka byla co nejatraktivnější? Čtěte dál a dozvíte se pár užitečných tipů, jak na to a také jakou roli v tom hrajeme my.

Anna Gociek 17. 05. 2019
Barvy a jak na ně
 

Plánujete malovat nebo zařizovat byt/dům a vybíráte vhodné barvy? Jedná se o velmi subjektivní záležitost. Každý má jiný vkus a na každého působí konkrétní barva jinak. Podívejme se na základní barvy, a to jak co nejlépe je využít.

Anna Gociek 13. 05. 2019
Jak prodat byt s hypotékou? Máme pro Vás jednoduchý návod
 

Chcete prodat byt, který Vám přestal vyhovovat a máte ho stále zatížen hypotékou? Kdy je nejvýhodnější splatit úvěr předčasně a kolik si banka může za předčasné splacení účtovat? Společně si projdeme odpovědi na tyto otázky.

Tomáš Vyklický 06. 05. 2019
Byt? Dům? Anebo lodní kontejner?
 

Většina lodních kontejnerů je vyřazena hned po první plavbě. Proč je opětovně nevyužít, i když k zcela jiným účelům?

Anna Gociek 18. 04. 2019
Jak se cítit dobře i v práci?
 

Zaměstnanec, který se cítí dobře, odvádí lepší práci. To není žádné tajemství. Jak ale můžeme pomoci tomu, abychom se vážně cítili pohodlně a dokázali se tak lépe soustředit na plnění úkolů?

Anna Gociek 26. 03. 2019
3 způsoby, jak se dohodnout na majetkovém vyrovnání při rozvodu
 

Už jste někdy slyšeli, že muž doufá, že žena zůstane i po svatbě stejná a žena doufá, že se muž po svatbě změní? Možná právě proto, že se to často nestává, končí každé druhé manželství u nás rozvodem. Přečtěte si, co dělat, pokud taková situace nastane.

Daniel Staněk 28. 12. 2018
Fenomén "bez realitky"
 

Proč je prodej "bez realitky" v České republice tak oblíbený? Co napomáhá tomuto trendu? Dozvíte se v dnešním článku!

Radim Kučera 22. 11. 2018
Žádnou realitku! Ten byt se pronajme sám!
 

Pronajímáte byt a nechcete využívat služby realitky? Nejste sami. Tuto větu slýchávám v posledních týdnech velmi často. Pokaždé vypadá trošku jinak, slova jsou zvolená různě, ale obsah je vždy stejný. Nechci platit za služby, které nepotřebuji. Pronajmout byt není žádný kumšt. Je? Není?

Radim Kučera 17. 08. 2018
#2 Investiční nemovitosti - Kde najít tu pravou?
 

Chcete investovat do nemovitostí? Je tu druhé video ve kterém se zaměřuji na hledání nemovitosti. Kde najít tu pravou investiční nemovitost?

Radim Kučera 20. 07. 2018
#1 INVESTIČNÍ NEMOVITOSTI - VYPLATÍ SE NÁJEMNÍ BYTY?
 

Chcete investovat do nemovitostí? Podívejte se, jestli se v České republice taková investice vyplatí! První video ze série o investování do nemovitostí. Situace na realitním trhu a možnosti investic do nemovitostí.

Radim Kučera 13. 07. 2018

Nechcete zůstat pozadu? Přihlaste se k našemu newsletteru.