Blog

Hledáte nemovitost? U nás pořídíte dům, byt i pozemek. Podívejte se do naší nabídky.

Dům po prarodičích?
 

Zdědili jste dům a nevíte co s ním? Bydlení mimo město není nic pro Vás? Pojďme se společně podívat, s čím vším se zděděná nemovitost pojí a jak s ní můžete naložit.

Anna Gociek 12. 08. 2019
Táhne Vás to do města?
 

Jste znudění venkovským životem? Zdá se Vám, že jste odříznuti od civilizace? Chcete zažít městský styl života se vším všudy?

Anna Gociek 05. 08. 2019
Jak na malé prostory?
 

Bojujete doma s nedostatkem prostoru? Už jste vyhodili vše nepotřebné, ale pořád se cítíte stísněně? Pojďte se s námi podívat na pár tipů, jak si alespoň opticky zvětšit bydlení.

Anna Gociek 29. 07. 2019
Samostatná šatna? Proč ne!
 

Šatní skříň nejde zavřít a oblečení se už nikam jinam nevejde? Pokud doma máte nevyužitý pokoj, máme pro Vás jednoduché řešení… Proměňte ho na šatnu!

Anna Gociek 22. 07. 2019
Jak přivést nudný balkon k životu?
 

Je součástí Vašeho bytu či domu také balkon? Rádi byste ho využili i jinak než jako skladiště a místo ke kouření? Jako první, asi každého napadne přetvořit balkon na malou zahrádku. Přinášíme proto pár nápadů, jak balkon zútulnit a přivést k životu.

Anna Gociek 15. 07. 2019
Jak si poradit s malým bytem?
 

Stěhujete se do malého městského bytu a nevíte, jak si ho co nejútulněji zařídit? A jak se má na tak malý prostor vejít kuchyň, ložnice i obývák? Přečtěte si pár rad a tipů, jak to zvládnout co nejlépe.

Anna Gociek 08. 07. 2019
Jak prodat byt s hypotékou? Máme pro Vás jednoduchý návod
 

Chcete prodat byt, který Vám přestal vyhovovat a máte ho stále zatížen hypotékou? Kdy je nejvýhodnější splatit úvěr předčasně a kolik si banka může za předčasné splacení účtovat? Společně si projdeme odpovědi na tyto otázky.

Radim Kučera 26. 06. 2019
Družstevní byty – co a jak? (2. část)
 

V minulém článku jsme si zhruba naznačili, jak to vůbec s družstevními byty je. Kdo je jejich majitel a v jakém vztahu je s nájemci. V čem je jiný proces koupě/prodeje družstevního bytu a bytu v osobním vlastnictví. A také, která varianta je výhodnější. Dnes budeme pokračovat a řekneme si pár dalších užitečných informací.

Anna Gociek 24. 06. 2019
Družstevní byty – co a jak? (1. část)
 

Pořízení vlastního bytu není žádná levná záležitost. Ale co třeba bydlení v družstevním bytě? Určitě není k zahození!

Anna Gociek 17. 06. 2019
Jak se cítit dobře i v práci?
 

Zaměstnanec, který se cítí dobře, odvádí lepší práci. To není žádné tajemství. Jak ale můžeme pomoci tomu, abychom se vážně cítili pohodlně a dokázali se tak lépe soustředit na plnění úkolů?

Anna Gociek 16. 06. 2019
Co s nevyužitou zahradou?
 

Vlastníte rodinný dům a k němu přilehlou velkou zahradu? Nebo se chystáte takovou nemovitost koupit? Nechcete ale zahradu jen tak ponechat svému osudu? Přinášíme Vám pár tipů, jak prostor využit a zároveň i zkrášlit.

Anna Gociek 10. 06. 2019
Minimalismus v bydlení
 

Poslední dobou je minimalismus v designu interiérů stále větší trend. Čisté linie, jemné barvy, minimum doplňků, zkrátka jen ten nejdůležitější nábytek. Ideální pro dnešní rychlý životní styl.

Anna Gociek 03. 06. 2019
Krb jako garance teplého domova
 

S oblibou mluvíme o „teple domova“, na druhou stranu si však pořád stěžujeme, že nám je doma zima. Ano, sice jde o dva významově různá spojení, ale nešlo by zařídit, aby náš domov byl skutečně i pocitově teplý? Jistě, že šlo! Můžeme například vyzkoušet topení krbem.

Anna Gociek 27. 05. 2019
Jak správně inzerovat nemovitost?
 

Dnes se na trhu pohybuje nespočet realitních kanceláří, samostatných makléřů a na internetu najdeme desítky webů, které se zabývají prodejem nemovitostí. Jak by ale taková správná inzerce domu či bytu měla vypadat? A jak správně prezentovat prostory?

Anna Gociek 21. 05. 2019
Jak co nejlépe připravit nemovitost k prodeji?
 

Plánujete prodat byt nebo dům a chcete, aby Vaše nabídka byla co nejatraktivnější? Čtěte dál a dozvíte se pár užitečných tipů, jak na to a také jakou roli v tom hrajeme my.

Anna Gociek 17. 05. 2019
Barvy a jak na ně
 

Plánujete malovat nebo zařizovat byt/dům a vybíráte vhodné barvy? Jedná se o velmi subjektivní záležitost. Každý má jiný vkus a na každého působí konkrétní barva jinak. Podívejme se na základní barvy, a to jak co nejlépe je využít.

Anna Gociek 13. 05. 2019
Byt? Dům? Anebo lodní kontejner?
 

Většina lodních kontejnerů je vyřazena hned po první plavbě. Proč je opětovně nevyužít, i když k zcela jiným účelům?

Anna Gociek 18. 04. 2019
Trendy v bydlení pro rok 2019
 

Sice je už čtvrt roku za námi, avšak právě s příchodem jara nastává pro většinu z nás období úklidu a změn. Chceme, aby to u nás vypadalo jako ze škatulky a snažíme se domov něčím ozvláštnit, aby nevypadal pořád stejně. Čím tenhle rok určitě neuděláme faux pas?

Anna Gociek 01. 04. 2019
3 způsoby, jak se dohodnout na majetkovém vyrovnání při rozvodu
 

Už jste někdy slyšeli, že muž doufá, že žena zůstane i po svatbě stejná a žena doufá, že se muž po svatbě změní? Možná právě proto, že se to často nestává, končí každé druhé manželství u nás rozvodem. Přečtěte si, co dělat, pokud taková situace nastane.

Radim Kučera 28. 12. 2018
Fenomén "bez realitky"
 

Proč je prodej "bez realitky" v České republice tak oblíbený? Co napomáhá tomuto trendu? Dozvíte se v dnešním článku!

Radim Kučera 22. 11. 2018
Žádnou realitku! Ten byt se pronajme sám!
 

Pronajímáte byt a nechcete využívat služby realitky? Nejste sami. Tuto větu slýchávám v posledních týdnech velmi často. Pokaždé vypadá trošku jinak, slova jsou zvolená různě, ale obsah je vždy stejný. Nechci platit za služby, které nepotřebuji. Pronajmout byt není žádný kumšt. Je? Není?

Radim Kučera 17. 08. 2018
#2 Investiční nemovitosti - Kde najít tu pravou?
 

Chcete investovat do nemovitostí? Je tu druhé video ve kterém se zaměřuji na hledání nemovitosti. Kde najít tu pravou investiční nemovitost?

Radim Kučera 20. 07. 2018
#1 INVESTIČNÍ NEMOVITOSTI - VYPLATÍ SE NÁJEMNÍ BYTY?
 

Chcete investovat do nemovitostí? Podívejte se, jestli se v České republice taková investice vyplatí! První video ze série o investování do nemovitostí. Situace na realitním trhu a možnosti investic do nemovitostí.

Radim Kučera 13. 07. 2018