Novinky na realitním trhu

Přečtěte si

Jaké jsou aktuální trendy v oblasti nemovitostí? To se dozvíte právě tady. Teď už vám žádná zpráva z trhu s bydlením neunikne

Všechny články Bydlení a životní styl Realitní trh Investice do nemovitostí

Realitní makléř

… aneb vše, co byste o této profesi měli vědět!

30. 03. 2023

10 důvodů, proč prodat Vaši nemovitost s realitní agenturou R21

Máte k prodeji či pronájmu dům, byt, chalupu, ale váháte, zda se vůbec svěřit do rukou realitní kanceláře a chcete to raději zkusit na vlastní pěst? Nebo právě hledáte realitní agenturu, která Vám pomůže prodat Vaši nemovitost snadno, rychle, za dobrou cenu a s transparentním a férovým jednáním? Pojďte se sami přesvědčit, že u nás v realitní agentuře R21 najdete vše potřebné.

23. 03. 2023

Energie - jak zahýbou s cenami nemovitostí?

Nedávno jsme si připomněli rok od vpádu Ruska na Ukrajinu. Tato invaze otřásla celým světem, včetně s energiemi. Na počátku roku 2022 se tak rozjela velká energetická krize, se kterou se nějakým způsobem vyrovnáváme doteď.

10. 03. 2023

Exekuce nemovitosti

Exekuce, znáte? Ne? Tím lépe pro Vás. Exekuce jistě nepatří mezi oblíbence v žádném slovníku - dlužníků, investorů ani realitních makléřů. Je to takový pomyslný horký brambor, se kterým je nutné se nějakým způsobem vypořádat, ale není třeba hned věšet hlavu - po přečtení našeho článku budete mít totiž v mnoha věcech jasněji.

16. 02. 2023

Ceny nemovitostí v roce 2023 – budou ceny bytů klesat?

Rok 2022 je ten tam a my, stejně jako většina z Vás, bilancujeme nad rokem uplynulým. Rokem, který byl, nejen pro realitní trh, velmi dynamický, nestabilní a překvapivý. Co vše se událo? Jaký to bude mít vliv na rok 2023? Bude líp, či hůř? Co bychom měli udělat? Pojďme si na tyto otázky společně odpovědět.

01. 01. 2023

Případová studie - expresní řešení bytové situace našich klientů

Představte si situaci, kdy potřebujete velice rychle vyřešit finanční komplikace a jako možnost se nabízí prodej Vaší nemovitosti. Jak ale zajistit, aby celý proces proběhl co nejrychleji a bez potíží? Chce to mít dobrý plán. A v rámci dobrého plánu zvolit realitní kancelář, která Vám poskytne perfektní realitní a právní servis. Pojďme se společně podívat na to, jak jsme takovou situaci zvládli vyřešit my v R21.

02. 08. 2022

Proč se mi nedaří prodat moji nemovitost?

Rozhodli jste se prodat svoji nemovitost, ale obchod neběží tak, jak jste si představovali? Možná hladkému průběhu brání něco, co na první pohled není patrné. Pokud Vás zajímá, jaké nejčastější chyby se mohou objevit při prodeji nemovitosti, pak rozhodně čtěte dál.

20. 07. 2022

Tipy a triky při prodeji nemovitosti s R21

Dnes jsme se rozhodli Vás zase nechat nakouknout pod pokličku a podělit se o postupy a tipy, jak to děláme u nás, v R21. Tentokrát se bude jednat o návod, jak dobře připravit Vaši nemovitost na prodej.

30. 06. 2022

Na co si dát pozor při podpisu Rezervační smlouvy

Rezervační smlouva je jedním ze zásadních dokumentů, který budete podepisovat při nákupu nebo prodeji Vaší nemovitosti. Měla by Vám zajistit, že celý obchod proběhne hladce a bez potíží. Může se však stát, že při prodeji narazíte na makléře, který Vám touto smlouvou negarantuje bezproblémový průběh a jistotu, že obchod skutečně proběhne. Jak poznáte, že podepisujete skutečnou Rezervační smlouvu? V následujícím článku si řekneme, jak by měla tato smlouva vypadat, co musí obsahovat a na co si dát určitě pozor.

14. 06. 2022

Máte zájem o naše služby? Zavolejte nám.

+420 737 963 757

Recenze