Blog

Realitní blog plný informací ze světa nemovitostí. Píšeme o naší práci, bydlení a nejnovějších trendech v oblasti realitního marketingu.

Realitní marketing 2020 - jak inzerovat a prodat nemovitost
 

Líbivá hesla stylu „Inzerujeme na 40 realitních portálech“ už dávno nestačí k tomu, aby člověk prodal nemovitost. Pokud chcete prodat za co nejvíce nebo co možná nejrychleji, pak existuje jen jediná cesta: Oslovit co nejvíce RELEVANTNÍCH zájemců! Jak na to?

Radim Kučera 04. 01. 2020
Je Vaše nájemné ve správné výši?
 

Jaká je správná výše nájemného pro Váš byt? A jak ji stanovit? Víte, jaké faktory ovlivňují to, za kolik se byt pronajímá? Všechny tyto otázky zodpovíme v dnešním článku.

Radim Kučera 02. 01. 2020
Jak se poprat s daní z nemovitých věcí?
 

Každoroční povinnost všech majitelů nemovitostí, ale také nová povinnost pro každého, kdo si v loňském roce nějakou další nemovitost pořídil. Jak na ni?

Radim Kučera 16. 12. 2019
Mohu se vyhnout dani z nabytí nemovitých věcí?
 

Asi nejnenáviděnější daň v České republice. Dokáže zaručeně rozzuřit každého, kdo nakupuje nemovitost. Aby také ne - daníme již několikrát zdaněné peníze. Jaké existují cesty, jak se dani z nabytí vyhnout? Pojďme se na ně podívat!

Radim Kučera 18. 11. 2019
Propad cen nemovitostí v roce 2008
 

Co se stalo na realitním trhu v roce 2008 a jaké příležitosti to investorům přineslo? Pokud se můžeeme o investování do nemovitostí někde učit, pak je to jednoznačně v období krize, která odstartovala v roce 2008. Jak se připravit na tu další?

Radim Kučera 21. 10. 2019
Radim Kučera – můj osobní příběh
 

Jsem CEO & CO-FOUNDER Realitní agentury R21 a Investiční realitní makléř. Pomáhám klientům investovat do nemovitostí a připravuji vlastní developerský projekt. Jak jsem se dostal právě do této role? Přečtěte si můj příběh!

Radim Kučera 24. 09. 2019
Dokáže styl bydlení prozradit Váš charakter?
 

Možná se Vám to bude zdát příliš, ale něco pravdy na tom určitě bude. Každý si přece zařizuje byt, dům či pokoj podle vlastního životního stylu, a tak na sebe dokáže „napráskat“ i to, co by si raději nechal pro sebe.

Anna Gociek 02. 09. 2019
Šetřit na bydlení nebo si vzít hypotéku?
 

Řada mladých lidí řeší otázku, zda zůstat v nájmu nebo si pořídit vlastní bydlení na hypotéku? Která varianta je vlastně výhodnější a na co si dát pozor?

Anna Gociek 26. 08. 2019
Jak na nudné zdi pokoje? OMBRE WALL!
 

Hádáte se doma, jakou barvou vymalujete, a nikdo nechce ustoupit? Nebo sami máte několik favoritů a nemůžete se rozhodnout? Máme pro Vás řešení – OMBRE WALL („ombre stěna“)! Ano, čtete správně. Nejen vlasy si můžeme obarvit ombre stylem, ale i stěny lze vymalovat podobným způsobem.

Anna Gociek 19. 08. 2019
Dům po prarodičích?
 

Zdědili jste dům a nevíte co s ním? Bydlení mimo město není nic pro Vás? Pojďme se společně podívat, s čím vším se zděděná nemovitost pojí a jak s ní můžete naložit.

Anna Gociek 12. 08. 2019