Novinky na realitním trhu

Přečtěte si

Jaké jsou aktuální trendy v oblasti nemovitostí? To se dozvíte právě tady. Teď už vám žádná zpráva z trhu s bydlením neunikne

Všechny články Bydlení a životní styl Realitní trh Investice do nemovitostí

Revize a kontroly v nájemním bytě

Jak často by se měly provádět kontroly a revize v nájemním bytě? Kdo je za ně zodpovědný? A proč je jich vůbec zapotřebí? Vše se dozvíte v tomto článku!

02. 06. 2022

Co dělat, když moji nájemníci vytopí sousedy?

Pokud jste s vytopeným bytem už někdy setkali, víte, že dokáže nepříjemně potrápit a mnohdy i rozjitřit sousedské vztahy. Existují však možnosti, jak můžete riziko vytopení snížit na minimum. A pokud i přes veškerou snahu k vytopení bytu dojde, je možné být na něj připraven.

09. 05. 2022

Trend donekonečna rostoucích cen nemovitostí v ČR

V posledních letech můžeme pozorovat stabilní nárůst cen nemovistostí na světovém i tuzemském trhu. Podílí se na něm řada faktorů, od pomalé výstavby nového bydlení až po energetickou krizi, která ještě eskalovala v důsledku ukrajinské invaze. V tomto článku si shrneme nejdůležitější faktory, které k růstu cen přispívají.

21. 04. 2022

Jak legálně ubytovat ukrajinské uprchlíky?

Máte možnost ubytovat ukrajinskou rodinu, ale bojíte se povinností s tím spojených? Je třeba ubytované cizince hlásit vždy nebo se najdou i výjimky? A jak je to s příspěvkem pro ubytovatele? Kromě přímé pomoci ukrajinským uprchlíkům jsme se rozhodli vydat článek, který Vám v aktuální situaci může usnadnit ubytování cizinců v krizi. Pojďte si jej přečíst a zjistit, jaké možnosti máte.

31. 03. 2022

Jaká pravidla a zákony musíte při pronájmu bytu dodržovat?

Jestliže jste se rozhodli pronajímat svoji nemovitost, musíte znát pravidla a zákony, které se s pronájmem pojí. Pokud budete mít přehled a budete tyto náležitosti dodržovat, vyhnete se nepříjemným překvapením a neshodám, ať už s nájemníky nebo se státním aparátem. V následujícím článku si shrneme ty nejpodstatnější povinnosti a pravidla, kterých se musíte při pronájmu bytu držet.

13. 03. 2022

Kdy se vyplatí prodat nemovitost?

Určitě jste si všimli, že ceny nemovitostí v posledních letech vyletěly téměř raketovou rychlostí. A pokud patříte mezi majitele nemovitostí, jistě Vás to těší. A pokud zároveň zvažujete, že byste dům či byt prodali, jistě si kladete velké množství otázek. Například, zda je pro Vás v současné době prodej výhodný? Bude snad v budoucnu ještě výhodnější? A nebo mohou ceny nemovitostí zase klesnout? Pojďme se společně podívat na jednotlivé faktory, které to ovlivňují.

21. 02. 2022

Prodat byt i s nájemníkem?

Vlastníte byt, který jste doposud pronajímali a nyní je na čase ho prodat. Co v takovém případě ale dělat s nájemníkem? Musí se vždy vystěhovat nebo existuje možnost, že zůstane a změní se jen majitel? Pojďme se na problematiku prodeje bytu i s nájemníkem podívat podrobněji.

09. 02. 2022

Proč pracovat v R 21?

Zajímá Vás, čím je práce v realitní agentuře R 21 výjimečná? Čtěte dál! Přiblížíme Vám ty nejzajímavější aspekty naší práce. A pokud bychom Vás zaujali, neváhejte nás oslovit! Možná právě Vy nám můžete pomoci posunout se ještě o krok dál.

25. 10. 2021

Naše tipy a triky – pronájem bytu s R21

Přinášíme 8 zajímavých tipů, které Vám jako pronajímateli usnadní práci. Čtěte dál!

08. 10. 2021

Máte zájem o naše služby? Zavolejte nám.

+420 737 963 757

Recenze