Blog

Realitní blog plný informací ze světa nemovitostí. Píšeme o naší práci, bydlení a nejnovějších trendech v oblasti realitního marketingu.

Byt? Dům? Anebo lodní kontejner?
 

Většina lodních kontejnerů je vyřazena hned po první plavbě. Proč je opětovně nevyužít, i když k zcela jiným účelům?

Radim Kučera 18. 04. 2019
Trendy v bydlení pro rok 2019
 

Sice je už čtvrt roku za námi, avšak právě s příchodem jara nastává pro většinu z nás období úklidu a změn. Chceme, aby to u nás vypadalo jako ze škatulky a snažíme se domov něčím ozvláštnit, aby nevypadal pořád stejně. Čím tenhle rok určitě neuděláme faux pas?

Radim Kučera 01. 04. 2019
3 způsoby, jak se dohodnout na majetkovém vyrovnání při rozvodu
 

Už jste někdy slyšeli, že muž doufá, že žena zůstane i po svatbě stejná a žena doufá, že se muž po svatbě změní? Možná právě proto, že se to často nestává, končí každé druhé manželství u nás rozvodem. Přečtěte si, co dělat, pokud taková situace nastane.

Radim Kučera 28. 12. 2018
Fenomén bez realitky
 

Proč je prodej bez realitky v České republice tak oblíbený? Co napomáhá tomuto trendu? Dozvíte se v dnešním článku!

Radim Kučera 22. 11. 2018
Žádnou realitku! Ten byt se pronajme sám!
 

Pronajímáte byt a nechcete využívat služby realitky? Nejste sami. Tuto větu slýchávám v posledních týdnech velmi často. Pokaždé vypadá trošku jinak, slova jsou zvolená různě, ale obsah je vždy stejný. Nechci platit za služby, které nepotřebuji. Pronajmout byt není žádný kumšt. Je? Není?

Radim Kučera 17. 08. 2018
#2 Investiční nemovitosti - Kde najít tu pravou?
 

Chcete investovat do nemovitostí? Je tu druhé video ve kterém se zaměřuji na hledání nemovitosti. Kde najít tu pravou investiční nemovitost?

Radim Kučera 20. 07. 2018
#1 INVESTIČNÍ NEMOVITOSTI - VYPLATÍ SE NÁJEMNÍ BYTY?
 

Chcete investovat do nemovitostí? Podívejte se, jestli se v České republice taková investice vyplatí! První video ze série o investování do nemovitostí. Situace na realitním trhu a možnosti investic do nemovitostí.

Radim Kučera 13. 07. 2018