Novinky na realitním trhu

Přečtěte si

Jaké jsou aktuální trendy v oblasti nemovitostí? To se dozvíte právě tady. Teď už vám žádná zpráva z trhu s bydlením neunikne

Všechny články Bydlení a životní styl Realitní trh Investice do nemovitostí

Návod: Jak si posvítit na nájemníky - neplatiče?

Ověřit si, že zájemce o pronájem na sebe nemá vedené žádné exekuce, je naprosto zásadní pro bezproblémovou návratnost Vaší investice do nemovitosti. Zjistit, zda má daná osoba dluhy, které nezvládá splácet, se dá z pohodlí domova bez jakýchkoli cest na úřady. Podívejte, jak na to.

07. 06. 2020

Při výběru nájemce do Vaší nemovitosti se zaměřte na těchto 12 věcí

Vlastníte-li nemovitost určenou k pronájmu, je pro vás zcela zásadní, abyste našli spolehlivého a nekonfliktního nájemce. Najít takového člověka však může být těžší, než se na první pohled zdá. Společně se podíváme na 12 tipů, které byste měli vzít v úvahu při výběru té pravé osoby, které poskytnete pronájem ve Vaší nemovitosti.

04. 06. 2020

Návod na rozdělení pozemku krok za krokem

Rozdělení většího pozemku na menší části je časově i administrativně náročné. Podstoupit jeho rizika se však vyplatí, zejména u investičních pozemků, jejichž následným prodejem své vložené finance zajímavě zúročíte. Přinášíme kompletní návod, jak Váš pozemek rozdělit.

31. 05. 2020

Proč vyhazovat peníze za energie z okna?

Spotřeba energií se i navzdory neustálému zefektivňování zařízení neustále zvyšuje. Často však platíme i za tu spotřebu energie, která by při realizaci vhodných opatření vůbec nemusela vzniknout. Nejen na to, jak za energie ušetřit nemalé částky, se podíváme v tomto článku.

24. 05. 2020

Víte, jaký je rozdíl mezi družstevním a osobním vlastnictvím nemovitosti?

Koukáte se už delší dobu po nějakém novém vhodném bytě, kam byste se mohli přestěhovat? A zajímali jste se už o to, jaké právní formy bydlení jsou na trhu dostupné? Ještě ne? V tom případě je pro Vás článek srovnávající družstevní a osobní formu vlastnictví bytu jako dělaný.

10. 05. 2020

Jak poznat stavební pozemek pro stavbu domu?

Označení stavební pozemek v inzerci ještě nemusí znamenat, že se o pozemek určený k umístění stavby skutečně jedná. Před koupí pozemku, na kterém máte v plánu stavět, se vyplatí navštívit několik informačních zdrojů a potřebné údaje si pečlivě ověřit.

27. 04. 2020

Jak si vybrat nájemníka, se kterým nebudou žádné problémy?

Rozhodli jste se pronajmout svůj byt a hledáte toho nejlepšího nájemníka? Na co byste si měli dát pozor a co vše si zjistit, než někomu předáte klíčky k Vaší nemovitosti?

01. 04. 2020

Případová studie: Jak jsme klientům ušetřili 13 860 Kč na daních a zvedli tak výnosnost bytu o více než 74 %!

Před nedávnem se na nás obrátili klienti s dotazem, zda bychom jim pomohli pronajmout jejich byt. V minulosti jej pronajímali přes konkurenční společnost, ale po poslední zkušenosti s neplatičem se rozhodli pro změnu a oslovili nás, Realitní agenturu R21. Když jsme byt pronajímali, podařilo se jej nejen obsadit během 7 dnů, ale pomoci Novákovým zvýšit výnosnost na jejich investici o více než 74 %! Jak jsme to udělali?

22. 03. 2020

Provize realitní kanceláře (provize RK) – kolik to je a kdo ji platí?

A především za co? Jak poznáte, že se Vás realitka nesnaží ošidit a naúčtovat si přehnaně vysokou provizi? Provize a odměny realitek přehledně a jasně:

01. 02. 2020

Máte zájem o naše služby? Zavolejte nám.

+420 737 963 757

Recenze