Radim Kučera

Jsem jednatel Realitní agentury R21 a developer. Pomáhám klientům s jejich životními rozhodnutími v oblasti nemovitostí - ať už se jedná o prodej, pronájem či nákup investiční nemovitosti. Ve 21 letech jsem se stal nejmladším developerem v České republice.

Moje specializace

Typ nemovitostí: domy, byty, bytové (činžovní) domy, developerské projekty

Lokalita: Tišnov, Kuřim, Brno, Žďár nad Sázavou, Praha

Kontaktní údaje

737 963 757 | radim.kucera (zav) r21.cz

Jmenuji se Radim Kučera a jsem investiční realitní makléř. Pocházím z Tišnova, kde jsem vyrostl a mou hlavní působností je prodej nemovitostí v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec v Jihomoravském kraji a na Vysočině. Vystudoval jsem gymnázium v Tišnově a Provozně ekonomickou fakultu Mendelovy univerzity v Brně.   

Pro klienty zajišťuji konzultace v oblasti investování do nemovitostí, vyhledání investiční příležitosti, zastoupení při nákupu nemovitosti, prodej a pronájem nemovitostí, zajištění rekonstrukce a řadu dalších činností. Na výčet toho, co pro Vás dovedeme zajistit se můžete podívat v sekci Naše služby.

Mou osobní specializací jsou byty a bytové (činžovní) domy a složité realitní operace. Proč spolupracovat se mnou a Realitní agenturou R21?

1️⃣ Jsme předními českými odborníky na realitní marketing a prodej nemovitostí. Na toto téma natáčím videa, publikuji články a přednáším na vysokých školách a veřejných seminářích.

2️⃣ Pravidelně přednáším pro Asociaci realitních kanceláří v Praze a v rámci Realitní agentury R21 organizujeme vlastní vzdělávací akce a semináře pro investory do nemovitostí.

3️⃣ Společně s partnerkou Sabinou jsme se v 21 letech stali nejmladšími developery v České republice.

Zajímá Vás více a chcete se domluvit na spolupráci? Zavolejte mi, zvu Vás na kávu!