Zpět na vyhledávání

Podnájem bytu 2+1, 53 m2, Sportovní, Zbýšov

Cena

9 000 Kč

Dispozice

2+1

Nabízíme k podnájmu krásný, kompletně zrekonstruovaný byt 2+1 ve Zbýšově. Byt má nové zděné jádro, nové omítky a vinylové podlahy a moderní kuchyňskou linku s vestavnými spotřebiči. Oba pokoje jsou neprůchozí a jeden z nich má i vlastní balkon. 

Byt je k nastěhování ihned.

Vlastník i realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Měsíční náklady
9 000  +  4 000  Kč
Provize
0 Kč
Kauce
13 000 Kč
Dispozice
2+1
Plocha
53 m2
Stav
po rekonstrukci

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Zbýšov

Klidná obec nedaleko Rosic u Brna. V obci najdete základní občanskou vybavenost a pravidelnými autobusovými spoji se dostanete do blízkých Rosic či Brna.

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Zbýšov a okolí

Společně najdeme v obci Zbýšov přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Krejčí - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.