Prodáno
Zpět na vyhledávání

Podnájem bytu 2+1, 53 m², Sportovní, Zbýšov

Cena

PRODÁNO

Dispozice

2+1

Nabízíme k podnájmu krásný, kompletně zrekonstruovaný byt 2+1 ve Zbýšově. Byt má nové zděné jádro, nové omítky a vinylové podlahy a moderní kuchyňskou linku s vestavnými spotřebiči. Oba pokoje jsou neprůchozí a jeden z nich má i vlastní balkon. 

Byt je k nastěhování ihned.

Vlastník i realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Dispozice
2+1
Plocha
53 m2
Stav
po rekonstrukci
Energetická náročnost budovy
G - Průkaz energetické náročnosti nedodán

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Zbýšov

Klidná obec nedaleko Rosic u Brna. V obci najdete základní občanskou vybavenost a pravidelnými autobusovými spoji se dostanete do blízkých Rosic či Brna.