Prodáno
Zpět na vyhledávání

Prodej bytu 1+1, 35 m2, Vondrákova, Bystrc, Brno

Cena

PRODÁNO

Dispozice

1+1

Nabízíme k prodeji výborně dispozičně řešený byt 1+1 ve 4. nadzemním podlaží panelového domu po revitalizaci v Brně. Byt prošel v roce 2018 kompletní rekonstrukcí, během níž získal nové zděné jádro, novou koupelnu, kuchyňskou linku vč. vestavných spotřebičů a řadu dalšího.

Byt je řešen jako neprůchozí 1+1, kdy dva pokoje od sebe odděluje vstupní chodba a koupelna. Podlahy jsou vinylové a plovoucí laminátové, v koupelně jsou keramické obklady a dlažba. Vytápění a ohřev vody jsou zajištěny centrálně.

Byt je k nastěhování od 31. 7. 2021. Realitní agentura a majitelé si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Podlahová plocha
35 m2
Užitná plocha
35 m2
Typ domu
1+1
Stav
velmi dobrý
Lokalita
Brno Bystrc, Jihomoravský kraj
Energetická náročnost budovy
G - Průkaz energetické náročnosti nedodán

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Brno Bystrc

Největší a zároveň nejzelenější městská část Brna. Klidná lokalita s výbornou dostupností do centra města a zároveň jen několik set metrů od brněnské přehrady. Ta nabízí možnost sportovního využití během celého roku. Poblíž brněnské přehrady se rovněž nachází řada restaurací a kaváren.