Prodáno
Zpět na vyhledávání

Prodej bytu 1+kk, 22,3 m2, Halasovo náměstí, Lesná, Brno

Cena

PRODÁNO

Dispozice

1+kk

Nabízíme Vám k prodeji byt 1+kk na Halasově náměstí v Brně. Byt o velikosti 22 m2 se nachází v osmém nadzemním podlaží panelového domu se dvěma výtahy a je určen k celkové rekonstrukci. Dispozičně je rozdělen na chodbu, koupelnu s WC a pokoj s kuchyňským koutem a výhledem na Brno.

Velkou výhodou bytu je bezpochyby jeho poloha, své si zde najde každý napříč generacemi. MHD, vlak, restaurace, kavárny, obchody, sportoviště s krytým bazénem a saunou, lékárna, ale i lesopark s amfiteátrem a lesními stezkami. To vše, ale i další vyžití nabízí bezprostřední okolí panelového domu na Lesné, jehož je byt součástí. 

Hledáte-li malý byt, ve kterém se můžete plně realizovat a současně díky jeho poloze budete mít veškerou občanskou vybavenost po ruce, neváhejte s žádostí o prohlídku. 

Realitní agentura a majitel si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.
 

Vlastnosti

Podlahová plocha
22 m2
Užitná plocha
24 m2
Typ domu
1+kk
Stav
před rekonstrukcí
Lokalita
Brno - Lesná, Jihomoravský kraj
Energetická náročnost budovy
C - úsporná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Brno - Lesná

Lokalita, která v rámci města Brna nabízí jedny z nejlepších výhledů vůbec. Kromě příjemného prostředí, které tato čtvrť nabízí, patří k nesporným výhodám i dobré dopravní spojení do centra města a blízkost zeleně.