Zpět na vyhledávání

Prodej bytu 2+1, 87,8 m2, Nerudova, Brno

Cena

7 990 000 Kč

Dispozice

2+1

Skvělá dostupnost, centrum města, zároveň však blízko přírodě. To nabízí prostorný byt 2+1 na Veveří.

Byt se nachází ve 2. NP krásného domu v prvorepublikovém stylu s výtahem. Co se dispozice bytu týče, jsou zde dva samostatné pokoje, kuchyně s balkónem s výhledem do klidného vnitrobloku, spíž, pokoj pro služebnou, koupelna a samostatné WC. Z historických důvodů je v rozích obou pokojů nepoužívaný komín, který je možné obnovit a začít využívat například pro krb.

Byt je vytápěn plynovým kotlem a ohřev vody zajišťuje bojler. Na podlahách je keramická dlažba a dřevěné parkety. Okna jsou původní, kastlová.

Byt se nachází v příjemné lokalitě naproti Björnssonovu sadu. V blízkosti je také Moravská zemská knihovna, Právnická fakulta MUNI, poliklinika nebo třeba Botanická zahrada.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Majitel a Realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Celková cena
7 990 000  Kč
Podlahová plocha
82 m2
Užitná plocha
87 m2
Typ domu
2+1
Stav
dobrý
Lokalita
Brno - Veveří, Jihomoravský kraj
Energetická náročnost budovy
D - méně úsporná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Brno - Veveří

Byt se nachází v blízkosti centra města, zároveň však blízko přírody v podobě Björnssonova sadu a Botanické zahrady.

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Brno - Veveří a okolí

Společně najdeme v obci Brno - Veveří přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Krejčí - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.