Zpět na vyhledávání

Prodej bytu 2+kk, Jednořadá, Bubeneč, Praha

Cena

8 490 000 Kč

Dispozice

2+kk

Novinkou v naší nabídce k prodeji je krásný, slunný byt v pražském Bubenči. Byt 2+kk na ulici Jednořadá svými 73,6 m2 užitné plochy poskytne pohodlné a svěží bydlení, nebo i skvělou investiční příležitost.

Bytový dům je vybaven výtahem a k bytu náleží i sklepní kóje. Za vstupními dveřmi v druhém patře Vás čeká prostorná chodba, ze které můžete vejít do ložnice, koupelny, samostatného WC a prosluněného hlavního prostoru s moderním a plně vybaveným kuchyňským koutem s vestavěnými spotřebiči, jídelním stolem a obývací částí se sedací soupravou. Hlavní devizou bytu je nádherná velká terasa s mnohými možnostmi využití při horkých letních dnech i večerech.

Byt, s vlastním částečně krytým parkovacím stáním, je ve velmi dobrém stavu, vybaven a ihned po prodeji připraven k okamžitému nastěhování. Vytápění a ohřev teplé vody je zajištěn centrálně plynovým kotlem, v samotném bytě se pak nachází výměníková stanice MEIBES.

Pokud Vás nabídka zaujala, rádi se s Vámi potkáme na osobní prohlídce. Realitní agentura a majitel si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Celková cena
8 490 000  Kč
Podlahová plocha
55 m2
Užitná plocha
73 m2
Typ domu
2+kk
Stav
velmi dobrý
Lokalita
Praha - Bubeneč, Hlavní město Praha
Energetická náročnost budovy
B - velmi úsporná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Praha - Bubeneč

Název městské části Bubeneč v původním významu slova znamenal “kotlina lesem obklopená” a je tomu tak i doposud. Z jedné strany park Stromovka, nazývána též Královskou oborou, z druhé zase romantické údolí Šáreckého potoka. Obě oblasti plné zeleně jsou hojně využívány ke sportovním, rekreačním, kulturním, ale i vzdělávacím účelům.

V těsném sousedství s pražskou částí Troja, Dejvice a Holešovice budete mít vše po ruce. Byt je tedy vhodný k vlastnímu bydlení, ale i jako investiční příležitost. Fakulty ČVUT, pražská ZOO a výstaviště jsou doslova za rohem. 
 

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Praha - Bubeneč a okolí

Společně najdeme v obci Praha - Bubeneč přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Krejčí - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.