Prodáno
Zpět na vyhledávání

Prodej bytu 3+1, 78 m², Štefáčkova, Líšeň, Brno

Cena

PRODÁNO

Dispozice

3+1

Kousek do přírody, kousek do města, občanská vybavenost skvělá. I tak bychom mohli charakterizovat Líšeň, ve které se nachází tento úžasný byt 3+1. 

První z věcí, která Vás ohromí, je úroveň zabezpečení budovy, jejíž součástí je tento byt. Kamerové systémy, dveře, které se otevírají na čip, a také nový výtah, který Vás zaveze do čtvrtého parta přímo ke vchodovým dveřím tohoto bytu. 

Byt o celkové výměře 78 m2 nabízí 2 samostatné pokoje, které mají shodnou výměru 12 m2, přičemž z jednoho z nich můžete sledovat své děti, jak si hrají na dětském hřišti přímo před domem. Z pokoje tak budete mít své děti pod dohledem.

Dále je dnes už samozřejmostí oddělená toaleta a koupelna se sprchovým koutem a vanou v jednom. 

Klenotem bytu je moderně řešená kuchyně opět s výhledem na otevřené dětské hřiště. Z velmi světlého obývacího pokoje vede přístup na prostorný balkón ideální pro letní a víkendové snídaně. 

Byt na této adrese má naprosto skvělou polohu. Pouhé 2 minuty chůze od domu se nachází pošta, škola i školka. Dále v okolí můžete najít bankomat ČSOB i České spořitelny. Autobus, trolejbus i tramvaj jsou pouhé 3 minuty chůze. Co se týče supermarketů v blízkosti, tak určitě stojí za zmínku Billa, Albert i Lidl. A kde se dobře najíte? Rozhodně neuděláte chybu ve vyhlášené Havaně nebo U Fidela. 

Tak co na to říkáte? Taky se Vám byt i okolí zamlouvá? V tom případě volejte na 737 963 757 a domluvte si prohlídku ještě dnes. Budu se na Vás těšit.

Vlastnosti

Podlahová plocha
78 m2
Užitná plocha
78 m2
Typ domu
3+1
Stav
velmi dobrý
Lokalita
Brno - Líšeň, Jihomoravský kraj
Energetická náročnost budovy
G - Průkaz energetické náročnosti nedodán

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!




Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Brno - Líšeň

Dobrá dostupnost do centra, plná občanská vybavenost a kousek do přírody. To všechno jsou přednosti Líšně, jedné z nejoblíbenějších brněnských čtvrtí pro rodinný život. Kromě výše uvedeného nabízí tato čtvrť i perfektní dopravní dostupnost na dálnici.