Zpět na vyhledávání

Prodej bytu 3+1, 91 m2, Zeleného, Žabovřesky, Brno

Cena

8 690 000 Kč

Dispozice

3+1

Krásný světlý byt s vysokými stropy ve 3. NP prvorepublikového domu v brněnských Žabovřeskách se dvěma balkony. Byt 3+1 je v dobrém stavu, určený k pronájmu jako investiční byt nebo k rekonstrukci pro vlastní bydlení.

Prostor je členěn do tří samostatných pokojů a kuchyně, které společně propojuje hlavní chodba. Kuchyň je orientována na severní stranu do zahrady a navazuje na ni balkón. V kuchyni je jako bonus samostatná spíž a dále technická místnost s plynovým kotlem.

Dalším bonusem je oddělený obývací pokoj a dva samostatné pokoje. Orientované na východ, jihovýchod a jih. Do bytu se tak pohodlně vejde celá rodina. V jihovýchodním pokoji je pak další samostatný balkón orientovaný do ulice. V bytě je dále koupelna s vanou a oddělené WC.

Vytápění zajišťuje plynový kondenzační kotel a ohřev teplé vody elektrický bojler. Na podlahách v bytě je keramická dlažba a parkety.

Možnost dokoupit parkovací stání nebo parkovací stání s garáží.

V případě zájmu volejte makléři.

Vlastnosti

Celková cena
8 690 000  Kč
Podlahová plocha
91 m2
Užitná plocha
91 m2
Typ domu
3+1
Stav
dobrý
Lokalita
Brno - Žabovřesky,
Energetická náročnost budovy
E - nehospodárná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Brno - Žabovřesky

Asi nebudeme přehánět, když budeme tvrdit, že Žabovřesky jsou jednoznačně nejlepší brněnská čtvrť. Kromě špičkové polohy elegantně propojující centrum a okrajové části města s Žabovřesky mohou pochlubit výbornou dopravní obslužností, perfektní občanskou vybaveností a množstvím zeleně. 

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Brno - Žabovřesky a okolí

Společně najdeme v obci Brno - Žabovřesky přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Krejčí - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.