Prodáno
Zpět na vyhledávání

Prodej bytu 3+1, Pionýrská, Olomouc

Cena

PRODÁNO

Dispozice

3+1

Nabízíme prostorný 3+1 byt o výměře 65 m2 s balkonem a sklepem. Byt se nachází v 6. patře z celkových 12, a díky svému umístění, oddělenému mezidveřmi od hlavní chodby, poskytuje maximum soukromí a klidu. V bytě Vás jistě potěší dostatek slunečního svitu, neboť kromě jižní orientace balkonu jsou zde okna i na východ.

Byt je momentálně v původním stavu s umakartovým jádrem a původními rozvody elektřiny. Konstrukce budovy je panelová, vytápění je centrální. Na podlahách je karamická dlažba, linoleum a koberce.

Okolí bytu je velmi atraktivní a nabízí vše, co potřebujete pro pohodlný život. Nachází se zde základní škola, gymnázium, obchody, hobbymarket a fakultní nemocnice. Centrum města je snadno dostupné městskou hromadnou dopravou, kterou se do něj dostanete za 15 minut.

Neváhejte a domluvte si prohlídku tohoto zajímavého bytu, který nabízí velký potenciál. Jsme připraveni Vám poskytnout veškeré informace a odpovědět na Vaše dotazy. Těšíme se na vás!

Majitel i realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Podlahová plocha
62 m2
Užitná plocha
65 m2
Typ domu
3+1
Stav
dobrý
Lokalita
Olomouc - Nová Ulice,
Energetická náročnost budovy
D - méně úsporná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Olomouc - Nová Ulice

Nová Ulice je čtvrť v Olomouci nabízející obyvatelům příjemné a pohodlné prostředí pro život. S dobře vyvinutou infrastrukturou, včetně školy, kostela, nemocnice a veřejné knihovny, obyvatelé mají v blízkosti veškeré potřebné zařízení pro svůj každodenní život. Čtvrť se také pyšní bohatou kulturní scénou, včetně divadelního sálu a různých zábavních a kulturních akcí. Nová Ulice je tak atraktivním místem k životu s veškerým komfortem a pohodlím pro své obyvatele.