Prodáno
Zpět na vyhledávání

Prodej chalupy 4+kk, 110 m², Rozseč nad Kunštátem

Cena

PRODÁNO

Dispozice

4+kk

Přejíždíte hranice Vysočiny a Jihomoravského kraje, sjíždíte ze silnice na lesní, ale udržovanou cestu, která Vás přivádí až k romantické chalupě, která je elegantně zasazena do svahu uprostřed nádherné přírody.

Právě jste přijeli k chalupě v Rozseči nad Kunštátem, 4 roky staré stavbě, která na pozemku o výměře 394 m2 nabízí všechno, co jen můžete očekávat od pohodlného víkendového, nebo i každodenního, života. Proč každodenního? Chalupa je totiž zkolaudována jako rodinný dům, připojena na veřejný vodovod a elektřinu a tím pádem umožňuje pohodlné celoroční bydlení.

V dolním patře chalupy naleznete vstupní chodbu, koupelnu s vanou a WC a prostornou obývací místnost s kuchyňským koutem. Drobný bonus: Pod kuchyňským stolem najdete sklep dost velký na to, aby uchoval Váš oblíbený ročník pálenky nebo vína. Když vystoupáte po dřevěných schodech do horního patra, ocitnete se na chodbě, která vede ke 3 samostatným pokojům a na oddělené WC. Ideální pro rodinu a návštěvy.

Zpátky na zahradě Vás pak čeká několik sklepů, pergola, venkovní krb a především spousta příležitostí, jak trávit volný čas.

Chcete vidět více? Zavolejte a domluvte si osobní prohlídku!

Kromě celého procesu koupě chalupy, kterým Vás provedeme, rádi zajistíme také jednorázový, či pravidelný úklid naší úklidovou službou a stěhování naší stěhovací službou.

 

Vlastnosti

Lokalita
Rozseč nad Kunštátem, Jihomoravský kraj
Energetická náročnost budovy
G - Průkaz energetické náročnosti nedodán

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Rozseč nad Kunštátem

Chalupa leží mimo obec Rozseč nad Kunštátem, ale do centra obce (tedy do obchodu a do hospody) je to čistých 6 minut chůze. To dělá z této lokality nejlepší možnou variantu. Dojezdová doba do Brna i Žďáru nad Sázavou je přibližně 40 minut, ale pokud budete potřebovat cokoliv vyřídit, nedaleký Kunštát nabízí plnou občanskou vybavenost.