Prodáno
Zpět na vyhledávání

Prodej činžovního domu, Zámecké náměstí, Krnov

Cena

PRODÁNO

Dispozice

nájemní domy

Hledáte investiční příležitost v srdci Krnova? Pak nepřehlédněte překrásný historický dům na prodej. Podlahová plocha přes 1 200 m2 je dobře rozdělena do sklepních prostor, 4 obchodních jednotek a podkroví, které je možné využít pro půdní vestavbu. 

Dům je ve slušném stavu a napojený na veškeré inžernýrské sítě.

V případě zájmu o bližší informace volejte na 737 963 757.

Vlastnosti

Lokalita
Krnov,
Energetická náročnost budovy
G - mimořádně nehospodárná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Krnov

Překrásné město se spoustou původní architektury jen 5 minut od hranic s Polskem nabízí kompletní občanskou vybavenost. Ve městě je vše, co k běžnému životu potřebujete.