Prodáno
Zpět na vyhledávání

Prodej garáže, U Humpolky, Tišnov

Cena

PRODÁNO

Dispozice

garáže

Nabízíme prodej hezké, udržované garáže na sídlišti u Humpolky. Jedná se o zděnou garáž stojící na vlastním pozemku o výměře 18 m2. Garáž je připojená na elektřinu. Střecha je ... a je opravená, podlahy a vnitřní prostor je též opravený, vrata jsou nově natřená a mají rozměr 2,43 x 2,02 m, garáž má vnitřní výměru 5,68 x 2,8 m2.

K dispozici je ihned. 

V případě zájmu o prohlídku prosím kontaktujte makléře. Majitel a realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Lokalita
Tišnov,
Energetická náročnost budovy
G - Průkaz energetické náročnosti nedodán

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Tišnov

Tišnov - město s více než devíti tisíci obyvateli, bohatou historií a celou řadou příležitostí. Ve městě je dostupná plná občanská vybavenost, školy, školky, lékaři, nemocnice, supermarkety a další.