Zpět na vyhledávání

Prodej lesního pozemku, Věžná

Cena

733 850 Kč

Charakter

les

Nabízíme prodej lesních pozemku v k. ú. Věžná na Moravě a to parc. č. 328/2; 329/2 a 332/2 o celkové výměře 29 354 m2. Jedná se o pěkný celek vhodný jako investice.

Majitelé a realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Celková cena
733 850  Kč
Plocha parcely
29354 m2
Obec
Věžná
Lokalita
Věžná, Vysočina
Energetická náročnost budovy
G - Průkaz energetické náročnosti nedodán

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Věžná

Věžná je malebná obec, obklopená lesy, nacházející se v kraji Vysočina. Obec nabízí i přes relativně malý počet obyvatel velkou škálu volnočasových a kulturních aktivit, mezi které patří jarní košt ovocných pálenek, turnaj ve stolním tenise, folkový festival, rybářské závody. Na pozim pak drakiádu a v zimě např masopust a další akce. Za příznivých podmínek je v provozu i místní lyžařský vlek. 

V obci funguje místní hospoda a malá prodejna potravin.

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Věžná a okolí

Společně najdeme v obci Věžná přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Kučerová - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.