Prodáno
Zpět na vyhledávání

Novostavba ateliéru 1+kk, 33 m2, Zeleného, Žabovřesky, Brno

Cena

PRODÁNO

Dispozice

1+kk

Luxusní podkrovní ateliér ve 4. NP prvorepublikového domu v brněnských Žabovřeskách. I to je ateliér 1+kk v Rezidenci Zeleného. Ateliér nabízí příjemný standard dokončení zahrnující izolační okna s trojskly, vinylové podlahy v dekoru dřeva, designové sanitární prvky značek Grohe, Geberit a další.

Do ateliéru vstoupíte přes prostorné zádvěří s dostatkem místa pro vestavnou skříň. Hlavní otevřený prostor má přes 20 m2 a poskytuje tak dostatek prostoru pro umístění kuchyňské linky. Dominantou pokoje je pak velké francouzské okno orientované na severní stranu do zahrady s výstupem na balkón. Samostatnou místnosti v ateliéru je moderně zařízená světlá koupelna s prostorem pro pračku.

Vytápění a ohřev teplé vody jsou zajištěny elektrokotlem a bojlerem.

V případě zájmu volejte makléři.

Vlastnosti

Podlahová plocha
28 m2
Užitná plocha
33 m2
Typ domu
1+kk
Stav
novostavba
Lokalita
Brno - Žabovřesky,
Energetická náročnost budovy
E - nehospodárná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Brno - Žabovřesky

Asi nebudeme přehánět, když budeme tvrdit, že Žabovřesky jsou jednoznačně nejlepší brněnská čtvrť. Kromě špičkové polohy elegantně propojující centrum a okrajové části města s Žabovřesky mohou pochlubit výbornou dopravní obslužností, perfektní občanskou vybaveností a množstvím zeleně.