Zpět na vyhledávání

Prodej novostavby bytu 2+1 s vlastní zahradou, 76 m2, Zeleného, Žabovřesky, Brno

Cena

7 820 000 Kč

Dispozice

2+1

Krásný prostorný byt v 1. NP prvorepublikového domu v brněnských Žabovřeskách s vlastní zahradou. I to je byt 2+1 v Rezidenci Zeleného. Byt nabízí příjemný standard dokončení zahrnující izolační okna s trojskly, vinylové podlahy v dekoru dřeva, designové sanitární prvky značek Grohe, Geberit a další. 

Prostor je členěn do dvou samostatných pokojů a kuchyně, které společně propojuje hlavní chodba. Kuchyň je orientována na severní stranu do vlastní zahrady, kde lze v případě zájmu zbudovat soukromou terasu o výměře 20 m2. V kuchyni je jako bonus samostatná spíž a dále technická místnost s kotlem a prostorem na pračku a sušičku.

Dalším bonusem je oddělený obývací pokoj a další samostatný pokoj orientované na východní stranu - do bytu se tak pohodlně vejde celá rodina. Poslední místností v bytě je koupelna - prostorná a zařízená v moderním stylu.

Vytápění a ohřev teplé vody mohou být zajištěny elektrokotlem a bojlerem nebo za příplatek kombinovaným plynovým kondenzačním kotlem.

Dokončení bytu 03/2022!

V případě zájmu volejte makléři.

Vlastnosti

Celková cena
7 820 000  Kč
Podlahová plocha
56 m2
Užitná plocha
76 m2
Typ domu
2+1
Stav
novostavba
Lokalita
Žabovřesky,
Energetická náročnost budovy
E - nehospodárná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Žabovřesky

Asi nebudeme přehánět, když budeme tvrdit, že Žabovřesky jsou jednoznačně nejlepší brněnská čtvrť. Kromě špičkové polohy elegantně propojující centrum a okrajové části města s Žabovřesky mohou pochlubit výbornou dopravní obslužností, perfektní občanskou vybaveností a množstvím zeleně. 

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Žabovřesky a okolí

Společně najdeme v obci Žabovřesky přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Krejčí - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.