Zpět na vyhledávání

Prodej pozemku, 3220 m², Chudčice

Cena

990 000 Kč

Charakter

zahrada

Nabízíme prodej dvou pozemků o celkové výměře 3220 m2 v k. ú. Chudčice. Pozemky jsou aktuálním územním plánem obce určeny ke sportovně-rekreačnímu využití s možností výstavby sportovních ploch a staveb a doplňkových staveb stravovacích, ubytovacích a sportovního charakteru. Výška stavěných objektů max. 1 NP se šikmou střechou. 

Elektřina je na hranici pozemku, voda a kanalizace ve vzdálenosti cca 80 m. Přístupová komunikace je obecní, účelová.

Pozemky se nacházejí v záplavovém území Q100 z říčky Kuřimky.

Pozemky jsou vhodné například jako kemp pro karavany či pro drobnou sportovně-ubytovací výstavbu. Pro zbudování sportovně rekreačního areálu na pozemku byla vypracována studie, která může být předmětem prodeje.

Vlastnosti

Celková cena
990 000  Kč
Plocha parcely
3220 m2
Obec
Chudčice
Lokalita
Chudčice, Jihomoravský kraj
Energetická náročnost budovy
G - Průkaz energetické náročnosti nedodán

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Chudčice

Obec pouhých 15 minut od města Brna s perfektní dopravní dostupností a slušnou občanskou vybaveností.

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Chudčice a okolí

Společně najdeme v obci Chudčice přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Kučerová - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.