Prodáno
Zpět na vyhledávání

Prodej rodinného domu, 134 m2, pozemek 259 m2, Hálkova, Husovice, Brno

Cena

PRODÁNO

Dispozice

rodinný

Na první pohled si jej nevšimnete. Vždyť je to jen nenápadná řadovka s uliční šíří méně než 6 metrů. Když ale vejdete dovnitř, zjistíte, že některé věci nejsou takové, jak by se mohlo na první pohled zdát. Vejdete totiž do přízemí rodinného domu o dispozici 6+kk s terasou a zahradou v srdci brněnských Husovic. 

Dům je šikovně členěn do 3 pater. V přízemí domu se nachází vstupní chodba, kuchyň s francouzským oknem vedoucím na terasu a obývací pokoj.

V podkroví jsou 2 samostatné pokoje, koupelna s WC a sprchovým koutem a nad to spousta úložného prostoru. 

V suterénu domu se nachází druhá koupelna s technickým zázemím, sklad, pracovna a malá romantická ložnice. Malinká, ale kouzelná místnost na uplném konci domu poskytuje maximální soukromí jejím obyvatelům.

Další přidanou hodnotu pak tvoří zahrada o výměře 161 m2, na jejímž konci se nachází dílna.

Vytápění a ohřev TUV zajišťuje kombinovaný plynový kotel, podlahy jsou plovoucí laminátové a keramická dlažba. Dům je v dobrém technickém stavu a připravený pro bydlení.

V případě zájmu neváhejte kontaktovat makléře a domluvte si osobní prohlídku domu.

Majitelé a realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií. Dům je k nastěhování dle dohody.

Vlastnosti

Podlahová plocha
134 m2
Užitná plocha
259 m2
Typ domu
rodinný
Stav
velmi dobrý
Lokalita
Brno - Husovice,
Energetická náročnost budovy
D - méně úsporná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Brno - Husovice

Tradiční brněnská čtvrť v širším centru s dobrou dopravní obslužností. Překvapí svou klidnou polohou i dobrou dostupností občanské vybavenosti.