Zpět na vyhledávání

Prodej rodinného domu, 134 m2, pozemek 259 m2, Hálkova, Husovice, Brno

Cena

10 300 000 Kč

Dispozice

rodinný

Na první pohled si jej nevšimnete. Vždyť je to jen nenápadná řadovka s uliční šíří méně než 6 metrů. Když ale vejdete dovnitř, zjistíte, že některé věci nejsou takové, jak by se mohlo na první pohled zdát. Vejdete totiž do přízemí rodinného domu o dispozici 6+kk s terasou a zahradou v srdci brněnských Husovic. 

Dům je šikovně členěn do 3 pater. V přízemí domu se nachází vstupní chodba, kuchyň s francouzským oknem vedoucím na terasu a obývací pokoj.

V podkroví jsou 2 samostatné pokoje, koupelna s WC a sprchovým koutem a nad to spousta úložného prostoru. 

V suterénu domu se nachází druhá koupelna s technickým zázemím, sklad, pracovna a malá romantická ložnice. Malinká, ale kouzelná místnost na uplném konci domu poskytuje maximální soukromí jejím obyvatelům.

Další přidanou hodnotu pak tvoří zahrada o výměře 161 m2, na jejímž konci se nachází dílna.

Vytápění a ohřev TUV zajišťuje kombinovaný plynový kotel, podlahy jsou plovoucí laminátové a keramická dlažba. Dům je v dobrém technickém stavu a připravený pro bydlení.

V případě zájmu neváhejte kontaktovat makléře a domluvte si osobní prohlídku domu.

Majitelé a realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií. Dům je k nastěhování dle dohody.

Vlastnosti

Celková cena
10 300 000  Kč
Podlahová plocha
134 m2
Užitná plocha
259 m2
Typ domu
rodinný
Stav
velmi dobrý
Lokalita
Brno - Husovice,
Energetická náročnost budovy
D - méně úsporná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Brno - Husovice

Tradiční brněnská čtvrť v širším centru s dobrou dopravní obslužností. Překvapí svou klidnou polohou i dobrou dostupností občanské vybavenosti.

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Brno - Husovice a okolí

Společně najdeme v obci Brno - Husovice přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Krejčí - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.