Zpět na vyhledávání

Prodej rodinného domu 5+1, Trávníky, Předklášteří

Cena

8 290 000 Kč

Dispozice

rodinný

Rádi bychom Vám z naší nabídky představili rodinný dům 5+1 z období první republiky na ulici Trávníky v obci Předklášteří. Dům o celkové podlahové ploše 153 metrů nabízí v přízemí následující dispozici - kuchyni vybavenou novou kuchyňskou linkou, obývací pokoj, ložnici, pracovnu a koupelnu s vanou a sprchovým koutem. V podkroví domu dále naleznete další dva velké pokoje, jeden dokonce i s praktickou šatnou, koupelnu s rohovou vanou, komoru a vstup na střešní terasu s úžasnými výhledy do okolní krajiny, které dominuje obecní rybník a farní budovy Cisterciáckého kláštera Porta coeli.

Dům prošel celkovou rekonstrukcí včetně podřezání zdiva s novou hydroizolací, je vybaven novými plastovými okny, vytápění a ohřev TUV zajišťuje plynový atmosférický kotel.

Pokud Vás nabídka zaujala, rádi se s Vámi potkáme na osobní prohlídce.

Realitní agentura a majitel si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.
 

Vlastnosti

Celková cena
8 290 000  Kč
Podlahová plocha
153 m2
Užitná plocha
179 m2
Typ domu
rodinný
Stav
velmi dobrý
Lokalita
Předklášteří,
Energetická náročnost budovy
G - Průkaz energetické náročnosti nedodán

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Předklášteří

Předklášteří je malá obec poblíž Tišnova s výbornou dopravní dostupností do Brna a částečnou občanskou vybaveností. Najdete zde obchody, cukrárny, pivovar, školu a školky.

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Předklášteří a okolí

Společně najdeme v obci Předklášteří přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Krejčí - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.