Zpět na vyhledávání

Prodej rodinného domu, 74,2 m², pozemek 222 m², Bučovice

Cena

2 660 000 Kč

Dispozice

rodinný

Pro spoustu lidí je životním snem mít vlastní dům. Dům, který si postaví či zrekonstruují vlastníma rukama. A protože sny se mají plnit, nabízíme starší rodinný dům o dispozici 2+1 vhodný k rekonstrukci a nástavbě.

Dům se nachází v klidné části města Bučovice. Jedná se o jednopodlažní objekt ze smíšeného zdiva. Dispozice je řešená jako průchozí 2+1 se skladovou místností, a odděleným WC. Okna a vchodové dveře jsou plastové a podlahy v domě jsou betonové, místy parkety. Dům je vytápěný novým plynovým kotlem a radiátory. V obývacím pokoji jsou i kachlová kamna, která slouží jako dodatečný zdroj vytápění. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. 

Největší potenciál nabízí půdní prostor přístupný ze skladovací místnosti. Stropní konstrukce je dřevěná. Dle aktuálního územního plánu je možné stavbu zvednout a zrealizovat půdní vestavbu.

U domu se rovněž nachází dva drobné přístavky na nářadí, pergola a zahrada. 

Pokud Vás dům zaujal, zavolejte a domluvte si osobní prohlídku.

Realitní agentura a vlastník nemovitosti si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Celková cena
2 660 000  Kč
Podlahová plocha
80 m2
Typ domu
rodinný
Stav
dobrý
Lokalita
Bučovice,
Energetická náročnost budovy
G - Průkaz energetické náročnosti nedodán

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Bučovice

Město s téměř 6 500 obyvateli na trase spojující Brno, Slavkov u Brna a Uherské Hradiště. Bučovice disponují plnou občanskou vybaveností, tedy školou, školkami, lékaři i supermarkety.

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Bučovice a okolí

Společně najdeme v obci Bučovice přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Krejčí - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.