Prodáno
Zpět na vyhledávání

Prodej dvougeneračního rodinného domu, 321 m², Velké Bílovice

Cena

PRODÁNO

Dispozice

rodinný

Stojíte před moderním dvougeneračním domem v americkém stylu. Na stejně stylovém předměstí ve Velkých Bílovicích. V regionu vína, cyklistiky a cimbálu. Pojďte nakouknout dovnitř.

Hlavním vstupem se dostáváme do předsíně domu (32,4 m2), která je bránou do spodní bytové jednotky o dispozici 4+1 a celkové výměře 200,4 m2. Odtud je to jen pár kroků do obývacího pokoje (38,5 m2) s výklenkem, který domu dodává ten pravý americký styl a přepážkou oddělené kuchyně (28,8 m2) s výhledem do dvora za domem. Na opačné straně chodby se nachází ložnice s šatnou (21,5 m2), samostatné WC (3,7 m2) a koupelna (12,4 m2). V chodbě před koupelnou jsou prakticky umístěna krbová kamna, která jsou blízko k zadnímu vchodu na terasu. Po schodech nahoru se pak dostanete přes předsíň (5 m2) do dvou samostatných světlých pokojů (28 a 33 m2).

Na podlahách jednotky 4+1 jsou plovoucí podlahy, dlažba a koberce. 

Druhá, moderně zařízená bytová jednotka o dispozici 2+1 a výměře 99,2 m2 má zcela oddělený vstup vedle garážových vrat. Po výstupu po točitém schodišti vstupujete do luxusní kuchyně o výměře 32 m2. Hned vedle se nachází průchozí obývací pokoj (23,7 m2), který Vás dovede až do chodby spojující ložnici (13,3 m2), WC (2,7 m2) a vkusně zařízenou koupelnu (12 m2).

Na podlahách jednotky 2+1 je vinyl a dlažba.

Na zahradě (650 m2) naleznete bazén, malý vinný sklípek a celou řadu ovocných stromků.   

Dům z roku 2000 je v dobré technické kondici, osazen plastovými eurookny a vytápěn plynovými kotly. Ohřev vody zajišťuje bojler.

Kromě celého procesu koupě domu, kterým Vás provedeme, rádi zajistíme také jednorázový, či pravidelný úklid naší úklidovou službou a stěhování naší stěhovací službou.

Zavolejte a domluvte si prohlídku!

K nastěhování do 2 měsíců od zakoupení.

Vlastnosti

Podlahová plocha
m2
Užitná plocha
321 m2
Typ domu
rodinný
Stav
velmi dobrý
Lokalita
Velké Bílovice, Jihomoravský kraj
Energetická náročnost budovy
C - úsporná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Velké Bílovice

Krásná jihomoravská vesnice nabízející vše, co si mladá rodina může přát. V obci je několik obchodů, mateřská škola, základní škola, bowling a v neposlední řadě spousta vinařství.