Zpět na vyhledávání

Prodej rodinného domu, 158 m2, pozemek 1919 m2, Křtěnov

Cena

2 950 000 Kč

Dispozice

rodinný

Romantické výhledy na zasněžené Alpy, tyrkysově modrá ledovcová jezera, čerstvý horský vzduch.... To sice v Křtěnově nenajdete, ale najdete zde rodinný dům, který zde i s velkou zahradou prodáváme. A ten s trochou péče můžete upravit na překrásné bydlení či chalupu, kde si budete připadat jako v Alpách. Jak? Například tak, že využijete přístup k potoku, který vede přímo za domem. Tak, že si zajedete zalyžovat do nedalekého lyžařského areálu v Olešnici. Nebo tak, že si zajdete na procházku do některého z mnoha okolních lesů. Možnosti jsou nepřeberné. 

Samotný dům má dispozici 4+kk a je v přijatelné technické kondici. Okna a dveře jsou původní dřevěné. Vytápění domu je zajištěno elektrickými přímotopy a ohřev vody elektrickým bojlerem. Dům je částečně podsklepený, napojený na vlastní studnu. Odpadní vody jsou odváděny do jímky na pozemku.

Velkou výhodou domu je i možnost využití velmi prostorného podkroví pro zbudování dalších obytných místností.

PENB v souladu se zákonným ustanovením není vyhotoven, neboť dům je využíván pro rodinnou rekreaci a odhadovaná spotřeba energie je nižší než 25 % spotřeby energie, k níž by došlo při celoročním užívání. Z toho důvodu je v inzerci uvedena energetická náročnost třídy G.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Realitní agentura R21 a vlastník si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Celková cena
2 950 000  Kč
Podlahová plocha
158 m2
Užitná plocha
158 m2
Typ domu
rodinný
Stav
dobrý
Lokalita
Křtěnov, Jihomoravský kraj
Energetická náročnost budovy
G - mimořádně nehospodárná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Křtěnov

Klidná lokalita poblíž oblíbené lyžařské destinace Olešnice, která nabízí perfektní sportovní vyžití nejen v zimě.

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Křtěnov a okolí

Společně najdeme v obci Křtěnov přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Krejčí - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.