Prodáno
Zpět na vyhledávání

Prodej rodinného domu, 158 m2, pozemek 1919 m2, Křtěnov

Cena

PRODÁNO

Dispozice

rodinný

Romantické výhledy na zasněžené Alpy, tyrkysově modrá ledovcová jezera, čerstvý horský vzduch.... To sice v Křtěnově nenajdete, ale najdete zde rodinný dům, který zde i s velkou zahradou prodáváme. A ten s trochou péče můžete upravit na překrásné bydlení či chalupu, kde si budete připadat jako v Alpách. Jak? Například tak, že využijete přístup k potoku, který vede přímo za domem. Tak, že si zajedete zalyžovat do nedalekého lyžařského areálu v Olešnici. Nebo tak, že si zajdete na procházku do některého z mnoha okolních lesů. Možnosti jsou nepřeberné. 

Samotný dům má dispozici 4+kk a je v přijatelné technické kondici. Okna a dveře jsou původní dřevěné. Vytápění domu je zajištěno elektrickými přímotopy a ohřev vody elektrickým bojlerem. Dům je částečně podsklepený, napojený na vlastní studnu. Odpadní vody jsou odváděny do jímky na pozemku.

Velkou výhodou domu je i možnost využití velmi prostorného podkroví pro zbudování dalších obytných místností.

PENB v souladu se zákonným ustanovením není vyhotoven, neboť dům je využíván pro rodinnou rekreaci a odhadovaná spotřeba energie je nižší než 25 % spotřeby energie, k níž by došlo při celoročním užívání. Z toho důvodu je v inzerci uvedena energetická náročnost třídy G.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Realitní agentura R21 a vlastník si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Podlahová plocha
158 m2
Užitná plocha
158 m2
Typ domu
rodinný
Stav
dobrý
Lokalita
Křtěnov, Jihomoravský kraj
Energetická náročnost budovy
G - mimořádně nehospodárná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Křtěnov

Klidná lokalita poblíž oblíbené lyžařské destinace Olešnice, která nabízí perfektní sportovní vyžití nejen v zimě.