Prodáno
Zpět na vyhledávání

Prodej rodinného domu se zahradou, 1368 m2, Chrastavec

Cena

PRODÁNO

Dispozice

rodinný

Občas jednoduše potřebujeme vypnout. Se vším všudy. Odpojit se od reality a mít možnost znovu se nadechnout. Bez neustálého vyzvánění telefonů, cinkání e-mailů a řešení problémů. Potřebujeme místo, kde hodíme všechny starosti za hlavu a budeme si užívat čistého vzduchu. Třeba v Chrastavci.

Rodinný dům, který v obci Chrastavec nabízíme, je určený ke kompletní rekonstrukci. Je zasazen do severního svahu a dispozičně je řešený jako 2+1 s garáží a sklepy.

Dům má kamennou podezdívku, vyzděné obvodové zdi o tloušťce 60 cm a převážně dřevěné stropní konstrukce. Přístavba garáže je betonová, pokoj nad garáží dřevostavba.

Dům je napojen na obecní vodu, elektřinu a telefon. Kanalizace je svedena do žumpy. V obvodových zdech pod svahem se objevují mírné projevy zavlhání.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Majitel a Realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií. Užitná plocha je pouze orientační, byla stanovena výpočtem. Pro přesné zaměření doporučujeme využít služeb geodeta.

 

Vlastnosti

Podlahová plocha
157 m2
Užitná plocha
157 m2
Typ domu
rodinný
Stav
dobrý
Lokalita
Chrastavec, Pardubický kraj
Energetická náročnost budovy
G - Průkaz energetické náročnosti nedodán

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Chrastavec

Malá obec na pomezí Jihomoravského a Pardubického kraje disponující základní občanskou vybaveností.