Zpět na vyhledávání

Prodej rodinného domu, Věžná

Cena

2 970 000 Kč

Dispozice

rodinný

Nabízíme k prodeji krásnou nemovitost o dispozici 3+1, která je ideální pro rodinu hledající útulný a přesto prostorný domov nebo jako venkovské sídlo nabízející klid a pohodu. Tento dům se nachází v malebné obci Věžná, obklopené lesy, která je ideální pro všechny milovníky venkova.

Vstup do domu vede do centrální chodby, která rozděluje dům na 2 poloviny. Po levé straně chodby se nachází kuchyň, ze které je přístup do obývacího pokoje. Z kuchyně máte také přístup do praktické komory, která je ideální pro uskladnění potravin a dalších potřeb. 

Po pravé straně z hlavní chodby se nachází pokoj, ze kterého projdete do dalšího pokoje. Tato dispozice je ideální pro rodiny s dětmi nebo pro ty, kteří potřebují extra prostor pro kancelář nebo hobby místnost. Koupelna a WC jsou samostatně přístupné z chodby, což zaručuje soukromí a pohodlí pro všechny členy domácnosti. Za koupelnou se pak nachází další komora.

Navíc, tento dům nabízí i prostornou půdu, která poskytuje mnoho úložného prostoru nebo může být v budoucnu využita pro další rozšíření Vašeho bydlení.

Budova je částečně podsklepená, kdy sklep je možné využít např. na uskladnění potravin nebo sezónní vybavení. Na pozemku o rozloze 901 m2 se nachází také dvě studny s užitkovou vodou a stodola, která může sloužit jako garáž nebo sklad.

Jednou z největších předností domu je bezesporu krásná zahrada se vzrostlými stromy. Na ploše přes 600 m2 budete mít možnost realizovat všechny své představy o bydlení a zahrádkaření. Velkým bonusem je pak zachovalá stodola na východní straně pozemku, kterou je možné upravit pro parkování aut či jako společenskou místnost.

Nemovitost je v dobrém stavu, ale vyžaduje drobnou údržbu a investice. Pokud hledáte dům, který nabízí pohodlí, prostor a praktickou dispozici, tento dům by mohl být tím pravým pro vás. Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací nebo prohlídku nemovitosti.

Realitní agentura a majitelé si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Celková cena
2 970 000  Kč
Podlahová plocha
100 m2
Užitná plocha
100 m2
Typ domu
rodinný
Stav
dobrý
Lokalita
Věžná, Vysočina
Energetická náročnost budovy
G - mimořádně nehospodárná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Věžná

Věžná je malebná obec, obklopená lesy, nacházející se v kraji Vysočina. Obec nabízí i přes relativně malý počet obyvatel velkou škálu volnočasových a kulturních aktivit, mezi které patří jarní košt ovocných pálenek, turnaj ve stolním tenise, folkový festival, rybářské závody. Na pozim pak drakiádu a v zimě např masopust a další akce. Za příznivých podmínek je v provozu i místní lyžařský vlek. 

V obci funguje místní hospoda a malá prodejna potravin.

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Věžná a okolí

Společně najdeme v obci Věžná přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Kučerová - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.