Pronajato
Zpět na vyhledávání

Pronájem 1+kk, 21 m², Wolkerova, Kuřim

Cena

PRONAJATO

Dispozice

1+kk

Pronajmeme 1+kk v Kuřimi na ulici Wolkerova. Jde o plně zařízený byt (vařič, pračka, lednice, postel, skříně) po kompletní rekonstrukci. Pouhé 4 minuty chůze od vlakového nádraží v Kuřimi.

K nastěhování během 1 měsíce. 

Majitel si vyhrazuje právo vybrat zájemce dle vlastních kritérií. 

Vlastnosti

Dispozice
1+kk
Plocha
21 m2
Stav
velmi dobrý
Energetická náročnost budovy
D - méně úsporná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Kuřim

Kuřim přibližně desetitisícové město pouhých 10 minut jízdy vlakem či autem od Brna. Ve městě je plná občanská vybavenost - školy, školky, lékaři, obchody a další.