Pronajato
Zpět na vyhledávání

Pronájem ateliéru 2+kk, 42 m2, Zeleného, Žabovřesky, Brno

Cena

PRONAJATO

Dispozice

2+kk

Luxusní klimatizovaný podkrovní ateliér ve 4. NP prvorepublikového domu v brněnských Žabovřeskách. I to je ateliér 2+kk v Rezidenci Zeleného. Ateliér nabízí příjemný standard dokončení zahrnující izolační okna s trojskly, vinylové podlahy v dekoru dřeva, designové sanitární prvky značek Grohe, Geberit a další.

Do ateliéru vstoupíte přes prostorné zádvěří s vestavnou skříní a botníkem. Hlavní otevřený prostor je prakticky členěn na dvě části - technicko-pracovní a pobytovou. Ve velké a velmi světlé pobytové části je kuchyňská linka a především velká okna s izolačními trojskly orientovaná na jižní stranu, která dodávají do místnosti dostatek světla. Z hlavního prostoru se dostanete do další samostatné jihovýchodně orientované místnosti, kde je možné umístit například postel.

Poslední místnosti v ateliéru je moderně zařízená světlá koupelna s prostorem pro pračku a sušičku.

Vytápění a ohřev teplé vody jsou zajištěny elektrokotlem a bojlerem.

Za cenu 1500 Kč / měs. je možné si pronajmout parkovací stání před domem.

Vlastnosti

Dispozice
2+kk
Plocha
42 m2
Stav
velmi dobrý
Energetická náročnost budovy
D - méně úsporná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Brno - Žabovřesky

Jedna z nejlepších brněnských čtvrtí spojující perfektní dopravní dostupnost centra s komfortem a klidem bydlení.