Pronajato
Zpět na vyhledávání

Pronájem ateliéru 3+kk, 59 m², Rozdrojovice

Cena

PRONAJATO

Dispozice

3+kk

Chcete bydlet na vesnici hned za Brnem, ale nebaví Vás věčně sekat trávník nebo čistit bazén? Přestěhujte se do Rozdrojovic. Zde nabízíme k pronájmu plně vybavený ateliér 3+kk o výměře 59 m2

Kuchyňská linka včetně všech spotřebičů (lednička, pračka, mikrovlnná trouba, sporák, trouba) + pračka a sušička jsou samozřejmostí.

Ateliér je disponován do dvou pater - v prvním patře se nachází hlavní obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice a koupelna. Po mlynářském schodišti je možné se dostat do horního patra - podkroví, kde se nachází ložnice a WC s umyvadlem.

Z důvodu mlynářského schodiště není ateliér vhodný pro děti a domácí mazlíčky. Majitel a Realitní agentura R21 si vyhazují právo vybrat nájemce dle vlastních kritérií.

K nastěhování ihned. V případě zájmu jsme schopni zajistit stěhování vlastní stěhovací službou. 

Jdeme na to? Volejte Radimu Kučerovi na 737 963 757 a domluvte si prohlídku!

Vlastnosti

Dispozice
3+kk
Plocha
59 m2
Stav
velmi dobrý
Energetická náročnost budovy
G - mimořádně nehospodárná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Rozdrojovice

Klidná neprůjezdní vesnice přímo navazující na brněnské Kníničky. Perfektní dopravní dostupnost a klidná příroda v okolí Brněnské přehrady - přesně to jsou Rozdrojovice. V obci je základní občanská vybavenost - restaurace, obecní úřad, obchod, kadeřnictví, základní škola do 5. třídy a další.