Zpět na vyhledávání

Pronájem bytu 1+1, Květnická, Tišnov

Cena

10 000 Kč

Dispozice

1+1

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu hezký byt 1+1 s prostorným balkonem v Tišnově na ulici Květnická.

Byt se nachází v 3. NP panelového bytového domu a je dispozičně řešený jako 1+1 se zádveřím, kuchyní s vestavěnými spotřebiči, ložnicí s balkonem a moderní koupelnou se sprchovým koutem. V nedávné době zde byla provedena rekonstrukce. Byt je nabízen jako nevybavený a náleží k němu sklep.  

Lokalita, ve které se bytový dům nachází, je velmi klidná, a je v těsné blízkosti s přírodou. Zároveň nabízí veškerou občanskou vybavenost v kombinaci s dobrou dopravní dostupností do Brna (vlak, autobus). 

K nastěhování od 1. 12. 2023. Prohlídky možné dle dohody s makléřem. Realitní agentura a majitelé si vyhrazují právo vybrat nájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Měsíční náklady
10 000  +  3 500  Kč
Provize
16 335 Kč
Kauce
13 500 Kč
Dispozice
1+1
Plocha
37 m2
Stav
velmi dobrý
Energetická náročnost budovy
G - mimořádně nehospodárná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Tišnov

Tišnov - město s více než devíti tisíci obyvateli, bohatou historií a celou řadou příležitostí. Ve městě je dostupná plná občanská vybavenost, školy, školky, lékaři, nemocnice, supermarkety a další.

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Tišnov a okolí

Společně najdeme v obci Tišnov přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Kučerová - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.