Zpět na vyhledávání

Pronájem bytu 1+kk, Nové Sady, Brno

Cena

16 500 Kč

Dispozice

1+kk

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme krásný moderní byt 1+kk na Nových Sadech v Brně v nové rezidenci INSADY s výhledem na Petrov. 

Byt se nachází v 3.NP s výtahem a je dispozičně členěn na chodbu, ve které nalezneme vestavěnou skříň a věšákovou stěnu, obytný prostor s balkonem a koupelnu. V bytě byly použity vysoké standardy materiálů a nejmodernější technologie v podobě rekuperace vzduchu, ovládání vzduchotechniky přes aplikaci v telefonu a podlahového vytápění. Díky tepelnému čerpadlu a fotovoltaice v domě, jsou náklady na služby minimální. K bytu náleží sklep.

Lokalita, ve které se rezidence nachází, nabízí veškerou občanskou vybavenost v kombinaci s výbornou dopravní obslužností. Vzhledem k tomu, že je byt situován do nádvoří této rezidence, tak je zde klid, i přes to, že se nachází nedaleko samotného centra města. 

Byt je k nastěhování ihned, nicméně kuchyňská linka, vestavěná skříň a věšáková stěna, budou naistalovány v bytě začátkem prosince 2023. Realitní agentura a majitelé si vyhrazují právo vybrat nájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Měsíční náklady
16 500  +  2 000  Kč
Provize
18 333 Kč
Kauce
20 000 Kč
Dispozice
1+kk
Plocha
39 m2
Stav
velmi dobrý
Energetická náročnost budovy
A - mimořádně úsporná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Nové Sady

Hezká brněnská lokalita v samotném centru města nabízí vše, co člověk od bydlení očekává. Perfektní dopravní dostupnost, vybavenost i spoustu pracovních příležitostí.

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Nové Sady a okolí

Společně najdeme v obci Nové Sady přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Kučerová - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.