Prodáno
Zpět na vyhledávání

Pronájem bytu 2+1, 46,9 m², Masarykova, Nové Město na Moravě

Cena

PRODÁNO

Dispozice

2+1

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt dispozičně řešený jako 2+1 o výměře 46,9 m2 ve 3. NP v centru Nového Města na Moravě. V bytě je nová kuchyňská linka, kompletně nové vinylové podlahy, zrekonstruovaná koupelna s odděleným WC a prostornou chodbou. Pokoje jsou situovány na severovýchod s velkými okny, které dodávají bytu světlost. Před domem se dá bez problému parkovat.

Byt se pronajímá jako nevybavený s možností dovybavení dle dohody. K nastěhování ihned.

Majitel i realitní agentura si vyhrazují právo vybrati si zájemce dle vlastních kritérií.

Neplatíte provizi RK!

Vlastnosti

Dispozice
2+1
Plocha
46 m2
Stav
po rekonstrukci
Energetická náročnost budovy
G - Průkaz energetické náročnosti nedodán

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Nové Město na Moravě

Nové Město na Moravě se nachází v srdci Vysočiny a nabízí kompletní občanskou vybavenost ve městě, které je zároveň obklopeno přírodou. Okolí města poskytuje široké sportovní využití od cyklistiky a turistiky v letních měsících až po lyžařské a bruslařské aktivity v zimě. Jen několik desítek metrů od bytu se nachází supermarkety, pošta, městské lázně a další.