Zpět na vyhledávání

Pronájem bytu 2+1, 46,9 m2, Masarykova, Nové Město na Moravě

Cena

9 500 Kč

Dispozice

2+1

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt dispozičně řešený jako 2+1 o výměře 46,9 m2 ve 3. NP v centru Nového Města na Moravě. V bytě je nová kuchyňská linka, kompletně nové vinylové podlahy, zrekonstruovaná koupelna s odděleným WC a prostornou chodbou. Pokoje jsou situovány na severovýchod s velkými okny, které dodávají bytu světlost. Před domem se dá bez problému parkovat.

Byt se pronajímá jako nevybavený s možností dovybavení dle dohody. K nastěhování ihned.

Majitel i realitní agentura si vyhrazují právo vybrati si zájemce dle vlastních kritérií.

Neplatíte provizi RK!

Vlastnosti

Měsíční náklady
9 500  +  3 000  Kč
Provize
0 Kč
Kauce
19 000 Kč
Dispozice
2+1
Plocha
46 m2
Stav
po rekonstrukci

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Nové Město na Moravě

Nové Město na Moravě se nachází v srdci Vysočiny a nabízí kompletní občanskou vybavenost ve městě, které je zároveň obklopeno přírodou. Okolí města poskytuje široké sportovní využití od cyklistiky a turistiky v letních měsících až po lyžařské a bruslařské aktivity v zimě. Jen několik desítek metrů od bytu se nachází supermarkety, pošta, městské lázně a další.

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Nové Město na Moravě a okolí

Společně najdeme v obci Nové Město na Moravě přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Krejčí - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.