Zpět na vyhledávání

Pronájem bytu 2+1 se zahradou, 54,33 m2, Sosnová, Jundrov, Brno

Cena

11 000 Kč

Dispozice

2+1

Hledáte bydlení v klidné lokalitě Brna, která by naplnila Vaše představy o aktivním trávení volného času? Pak zpozorněte, protože tu pro Vás máme velmi dobře dispozičně řešený byt 2+1 v Jundrově.

Dispozice je neprůchozí 2+1 s odděleným WC a prostornou šatnou. Kuchyň a obývací pokoj jsou orientovány na východní stranu, z kuchyně je vstup na prostornou soukromou zahradu.

Byt se nachází v přízemí nízkého panelového domu a má i samostatný vstup.

Majitel a realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

K nastěhování ihned.

Vlastnosti

Měsíční náklady
11 000  +  2 500  Kč
Provize
13 750 Kč
Kauce
15 000 Kč
Dispozice
2+1
Plocha
54 m2
Stav
dobrý

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Brno - Jundrov

Jedna z nejzelenějších lokalit města Brna. V okolí je základní občanská vybavenost, ale především les, cyklostezka a spousta sportovního vyžití.

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Brno - Jundrov a okolí

Společně najdeme v obci Brno - Jundrov přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Krejčí - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.