Zpět na vyhledávání

Pronájem bytu 2+kk, 40,8 m2, Poděbradova, Královo Pole, Brno

Cena

11 800 Kč

Dispozice

2+kk

Pronájem nového bytu v Králově poli? Žádný problém! Nabízíme pronájem bytu o dispozici 2+kk v Králově Poli, o výměře 40,8 m2. Byt je po kompletní rekonstrukci a je vybaven kuchyňskou linkou včetně spotřebičů.

Dispozičně je byt velmi dobře řešený a nabízí dostatek místa ve vstupní chodbě, prostornou koupelnu se sprchou, oddělené WC, komoru, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a oddělenou ložnici.

Byt se pronajímá jako nevybavený. Majitel preferuje nájemce nekuřáky bez domácích mazlíčků a vyhrazuje si právo zvolit si nájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Měsíční náklady
11 800  +  1 800  Kč
Provize
16 367 Kč
Kauce
14 000 Kč
Dispozice
2+kk
Plocha
40 m2
Stav
velmi dobrý

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Královo Pole

Jedna z nejoblíbenějších brněnských lokalit nabízející kompletní občanskou vybavenost, perfektní dostupnost do centra města, ale i klid a dobré parkovací možnosti. 

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Královo Pole a okolí

Společně najdeme v obci Královo Pole přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Krejčí - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.