Pronajato
Zpět na vyhledávání

Pronájem bytu 2+kk, 42,6 m², Poděbradova, Brno

Cena

PRONAJATO

Dispozice

2+kk

Pronájem nového bytu v Králově poli? Žádný problém! V rámci neveřejné nabídky jsme připravili pronájem 10 bytů v činžovním domě na ulici Poděbradova. Byty jsou kompletně zrekonstrované včetně nové kuchyňské linky, koupelny a WC. V bytech jsou nová okna, podlahy, dveře a veškeré omítky.

Byty se pronajímají jako nevybavené a jsou k dispozici od září 2019.

Majitel preferuje nájemce nekuřáky bez domácích mazlíčků.

Vlastnosti

Dispozice
2+kk
Plocha
42 m2
Stav
po rekonstrukci
Energetická náročnost budovy
C - úsporná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Brno - Královo Pole

Jedna z nejoblíbenějších brněnských lokalit nabízející kompletní občanskou vybavenost, perfektní dostupnost do centra města, ale i klid a dobré parkovací možnosti.