Zpět na vyhledávání

Pronájem bytu 3+1, 68 m2, Labská, Brno

Cena

14 500 Kč

Dispozice

3+1

Nabízíme k pronájmu světlý byt o dispozici 3+1 na ul. Labská v Brně. Byt má průchozí obývací pokoj, 2 neprůchozí ložnice, koupelnu, oddělené WC, samostatnou kuchyň a dvě komory.

V bytě je nové sádrokartonové jádro a rekonstruovaná koupelna a WC. Velkou předností bytu je bezesporu i prostorná lodžie orientovaná na východní stranu.

Byt se pronajímá jako vybavený a bude k dispozici od 1. 9. 

Majitelé preferují nekuřáky a společně s Realitní agenturou si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Měsíční náklady
14 500  +  4 000  Kč
Provize
20 000 Kč
Kauce
20 000 Kč
Dispozice
3+1
Plocha
68 m2
Stav
dobrý
Energetická náročnost budovy
C - úsporná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Brno

Město Brno nabízí nepřeberné možnosti sociálně-kulturního vyžití, řadu pracovních příležitostí a perfektní dostupnost do Prahy, Vídně či Bratislavy.

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Brno a okolí

Společně najdeme v obci Brno přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Kučerová - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.