Pronajato
Zpět na vyhledávání

Pronájem bytu 3+1, 68 m2, Labská, Brno

Cena

PRONAJATO

Dispozice

3+1

Nabízíme k pronájmu světlý byt o dispozici 3+1 na ul. Labská v Brně. Byt má průchozí obývací pokoj, 2 neprůchozí ložnice, koupelnu, oddělené WC, samostatnou kuchyň a dvě komory.

V bytě je nové sádrokartonové jádro a rekonstruovaná koupelna a WC. Velkou předností bytu je bezesporu i prostorná lodžie orientovaná na východní stranu.

Byt se pronajímá jako vybavený a bude k dispozici od 1. 9. 

Majitelé preferují nekuřáky a společně s Realitní agenturou si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Dispozice
3+1
Plocha
68 m2
Stav
dobrý
Energetická náročnost budovy
C - úsporná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Brno

Město Brno nabízí nepřeberné možnosti sociálně-kulturního vyžití, řadu pracovních příležitostí a perfektní dostupnost do Prahy, Vídně či Bratislavy.