Pronajato
Zpět na vyhledávání

Pronájem bytu 3+1, 84 m2, Zeleného, Žabovřesky, Brno

Cena

PRONAJATO

Dispozice

3+1

Pronájem prostorného světlého bytu s vysokými stropy ve 2. NP prvorepublikového domu v brněnských Žabovřeskách s balkonem. Byt 3+1 je v dobrém stavu, vhodný pro rodinné bydlení či skupinu studentů.

Prostor je členěn do tří samostatných pokojů a kuchyně, které společně propojuje hlavní chodba. Kuchyň je orientována na severní stranu do zahrady a navazuje na ni balkón. V kuchyni je jako bonus samostatná spíž a dále technická místnost s plynovým kotlem zajišťujícím i ohřev teplé vody.

Dalším bonusem je oddělený obývací pokoj a dva samostatné pokoje. Orientované na východ, jihovýchod a jih. V jižním pokoji je pak i oddělená šatna s policovým systémem. V bytě je dále koupelna s vanou a oddělené WC. 

Majitelé preferují zájemce nekuřáky bez domácích mazlíčků.
Realitní agentura a majitelé si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií. 

K nastěhování dle dohody, prakticky ihned.

V případě zájmu volejte makléři.

Vlastnosti

Dispozice
3+1
Plocha
84 m2
Stav
dobrý
Energetická náročnost budovy
E - nehospodárná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Brno - Žabovřesky

Asi nebudeme přehánět, když budeme tvrdit, že Žabovřesky jsou jednoznačně nejlepší brněnská čtvrť. Kromě špičkové polohy elegantně propojující centrum a okrajové části města s Žabovřesky mohou pochlubit výbornou dopravní obslužností, perfektní občanskou vybaveností a množstvím zeleně.