Zpět na vyhledávání

Pronájem bytu 3+1, Kopečná, Brno

Cena

16 900 Kč

Dispozice

3+1

Nabízíme k pronájmu přízemní byt v klidném vnitrobloku v samotném centru Brna na ulici Kopečná. Byt je dispozičně řešený jako 3+1 s chodbami a samostatným vstupem z vnitrobloku domu. Na podlaze je keramická dlažba a v bytě byla kompletně zrekonstruována koupelna a WC.

Byt je možné po předchozí dohodě pro dlouhodobé nájemce lehce přizpůsobit (koberce, drobné vybavení,...).

Nemovitost je k nastěhování ihned. Realitní agentura a majitelé si vyhrazují právo vybrat si nájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Měsíční náklady
16 900  +  1 800  Kč
Provize
22 721 Kč
Kauce
20 000 Kč
Dispozice
3+1
Plocha
85 m2
Stav
dobrý
Energetická náročnost budovy
G - mimořádně nehospodárná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Staré Brno

O moc blíže k centru už to nejde. Staré Brno je díky své unikátní poloze naprosto jedinečnou kombinací dostupnosti historického centra města Brna, občanské vybavenosti, dopravní obslužnosti a blízkosti na dálnice a městský okruh.

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Staré Brno a okolí

Společně najdeme v obci Staré Brno přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Kučerová - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.