Zpět na vyhledávání

Pronájem bytu 3+kk, 70 m2, Řípská, Slatina, Brno

Cena

18 000 Kč

Dispozice

3+kk

Přejete si bydlet v lokalitě, která je blízko centra, ale zároveň disponuje perfektní dopravní dostupností na dálnici a letiště? Pak se pohodlně usaďte, prohlídka 3+kk na ulici Řípská v Brně, Slatině právě začíná.

První plus máme ještě před vstupem do domu. K bytu se pronajímá i samostatné, vyhrazené parkovací stání, žádné objíždění bloku, zaparkujete pohodlně přímo před domem.

Vešli jsme do domu a vyjeli výtahem do třetího patra. Ani s kočárkem není problém, celý dům je totiž bezbariérový. Po vstupu do bytu o výměře 70 m2 se ocitáme v chodbě ve tvaru písmene L, ze které vedou dveře do samostatné ložnice, koupelny s vanou a odděleného WC. Když projdeme až na samotný konec chodby, dostaneme se do prostorného obýváku s kuchyňským koutem a vstupem na balkon a do druhé ložnice. Byt je kompletně vybavený, najdete zde tedy manželskou postel, skříně a dva noční stolky. V kuchyni naleznete linku, lednici s mrazákem, troubu, sporák, mikrovlnnou troubu a pračku.

V celém bytě je položena plovoucí podlaha, výjimku tvoří pouze WC a koupelna, ve kterých je keramická dlažba. V suterénu domu je k dispozici sklepní kóje.

Jen několik metrů chůze od domu se nachází zastávka MHD Vlárská s přímou linkou na Hlavní nádraží. V blízkosti je pak kavárna Caffe Case Mia, restaurace Hnízdo, dětské hřiště a Lidl.

Prohlídka končí, ale né na dlouho. Stačí zavolat na 737 963 757 a domluvit si termín a můžete vše shlédnout ještě jednou, tentokrát však naživo.

Vlastnosti

Měsíční náklady
18 000  +  3 000  Kč
Provize
23 684 Kč
Kauce
25 000 Kč
Dispozice
3+kk
Plocha
70 m2
Stav
velmi dobrý

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Brno - Slatina

Lokalita, která neobyčejným způsobem kloubí práci, bydlení i zábavu. To je Slatina, brněnská čtvrť, která se může pochlubit blízkostí do centra i na dálnici, plnou občanskou vybaveností a velkým množstvím dalších benefitů.

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Brno - Slatina a okolí

Společně najdeme v obci Brno - Slatina přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Krejčí - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.