Pronajato
Zpět na vyhledávání

Pronájem bytu 3+kk, 70 m², Řípská, Brno

Cena

PRONAJATO

Dispozice

3+kk

Přejete si bydlet v lokalitě, která je blízko centra, ale zároveň disponuje perfektní dopravní dostupností na dálnici a letiště? Pak se pohodlně usaďte, prohlídka 3+kk na ulici Řípská v Brně, Slatině právě začíná.

První plus máme ještě před vstupem do domu. K bytu se pronajímá i samostatné, vyhrazené parkovací stání, žádné objíždění bloku, zaparkujete pohodlně přímo před domem.

Vešli jsme do domu a vyjeli výtahem do třetího patra. Ani s kočárkem není problém, celý dům je totiž bezbariérový. Po vstupu do bytu o výměře 70 m2 se ocitáme v chodbě ve tvaru písmene L, ze které vedou dveře do samostatné ložnice, koupelny s vanou a odděleného WC. Když projdeme až na samotný konec chodby, dostaneme se do prostorného obýváku s kuchyňským koutem a vstupem na balkon a do druhé ložnice. Byt je kompletně vybavený, najdete zde tedy manželskou postel, skříně a dva noční stolky. V kuchyni naleznete linku, lednici s mrazákem, troubu, sporák, mikrovlnnou troubu a pračku.

V celém bytě je položena plovoucí podlaha, výjimku tvoří pouze WC a koupelna, ve kterých je keramická dlažba. V suterénu domu je k dispozici sklepní kóje.

Jen několik metrů chůze od domu se nachází zastávka MHD Vlárská s přímou linkou na Hlavní nádraží. V blízkosti je pak kavárna Caffe Case Mia, restaurace Hnízdo, dětské hřiště a Lidl.

Prohlídka končí, ale né na dlouho. Stačí zavolat na 737 963 757 a domluvit si termín a můžete vše shlédnout ještě jednou, tentokrát však naživo.

Vlastnosti

Dispozice
3+kk
Plocha
70 m2
Stav
velmi dobrý
Energetická náročnost budovy
G - Průkaz energetické náročnosti nedodán

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Brno - Slatina

Lokalita, která neobyčejným způsobem kloubí práci, bydlení i zábavu. To je Slatina, brněnská čtvrť, která se může pochlubit blízkostí do centra i na dálnici, plnou občanskou vybaveností a velkým množstvím dalších benefitů.