Pronajato
Zpět na vyhledávání

Pronájem kanceláře, 16 m², Veveří, Brno

Cena

PRONAJATO

Charakter

kanceláře

Hledáte kancelář na reprezentativní adrese? Máme pro Vás to pravé. Kancelář v nejvyšším patře činžovního domu s výtahem na ulici Veveří. Celý prostor je tvořen hlavní místností o výměře 12 m2, zádveřím o výměře 1,6 m2 a samostatným sociálním zařízením s WC a sprchou o výměře 2,64 m2.

Stěny jsou vymalovány bílou barvou a na podlaze je plovoucí podlaha, v případě zájmu může položen nový zátěžový koberec dle volby nájemce. Kancelář může být pronajata jako částečně zařízená (stoly, skříně) nebo nezařízená.

Nabízíme možnost stěhování naší stěhovací službou. Volejte a domluvte si prohlídku.

Vlastnosti

Charakter
kanceláře
Plocha
16 m2
Stav
velmi dobrý
Energetická náročnost budovy
G - mimořádně nehospodárná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Brno - Veveří

Pravděpodobně nejžádanější brněnská lokalita, která se těší své oblibě zejména díky své perfektní dopravní dostupnosti do centra města, špičkovou občanskou vybaveností zahrnující zastávky MHD, restaurace, obchodní a kancelářské prostory a dostatek bydlení.