Pronajato
Zpět na vyhledávání

Pronájem kanceláří, 163 m2, Řípská, Slatina, Brno

Cena

PRONAJATO

Charakter

kanceláře

Pokud hledáte kancelářské prostory s výbornou dostupností z centra Brna i okolí, přímo v srdci průmyslové zóny Černovická terasa, pak je Řípská ve Slatině tou správnou adresou. Reprezentativní prostory v novostavbě (kolaudace 2014) udělají dokonalý dojem na vaše obchodní partnery a klienty.

Kancelářské prostory o výměře 163 m2 se nacházejí v nejvyšším patře pětiposchoďové administrativní budovy s výtahem, společnou konferenční místností, kuchyňkou a sociálním zázemím. Tyto prostory budou ideálním sídlem pro menší či střední firmu.

Kanceláře zabírají polovinu plochy 5. NP budovy. Mají samostatný vchod, kterým vstupujete přímo do open space prostoru, opticky členěného vysokým kancelářským nábytkem. V prostoru kanceláří je kuchyňský kout. Na chodbě budovy se nachází 2x WC a samostatná kuchyňka. Uživatelský komfort zvyšují velká okna s předokenními žaluziemi, klimatizace a floorboxy. Objekt je zajištěn zabezpečovacím zařízením. V celém objektu funguje velice rychlé a stabilní internetové připojení. Prostory lze pronajmout jako vybavené (vč. nábytku vyobrazeného na fotografiích) nebo prázdné.

Parkovat můžete přímo u budovy na pěti vyhrazených stáních a celé řadě parkovacích stání pro návštěvy a zákazníky.

V přízemí se nachází konferenční místnost, kterou lze zamluvit prostřednictvím rezervačního systému a využívat společně s ostatními nájemníky budovy.

Prostory jsou k dispozici ihned. Při rychlém jednání je možnost pronájmu přízemní dvojgaráže pro dodatečné parkování nebo skladování.

Majitelé i realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií. Ceny jsou bez DPH ve výši 21 %.

Vlastnosti

Charakter
kanceláře
Plocha
163 m2
Stav
velmi dobrý
Energetická náročnost budovy
B - velmi úsporná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Brno - Slatina

Moderní brněnská čtvrť s perfektní dostupností na dálnici D1 i do centra města.