Zpět na vyhledávání

Pronájem kanceláří, 268 m2, Hradištko

Cena

95 Kč

Charakter

kanceláře

Zvažujete, kam zasídlit Vaši společnost? Hledáte pronájem kanceláří, které budou dobře dostupné do Prahy, ale současně bez problémů s parkováním? Pak jsou pro Vás kanceláře v Hradištku s dostupností do 30 minut do Modřan, na Zličín a na Chodov ideální volbou.

Nabízíme pronájem celkem 268 m2 podlahové plochy kancelářských prostor rozdělených do celkem 12 místností. Místnosti je možné si pronajmout i jednotlivě, avšak upřednostěni budou zájemci o pronájem celého patra. Kanceláře se nachází ve 2. NP budovy, která je sdílena s jedním dalším nájemcem (Obecní úřad obce Hradištko). Budova je po rekonstrukci, během níž proběhla výměna oken, kompletní předělávka rozvodů elektřiny a vody. Jedna z místností je klimatizovaná a připravená pro případnou serverovnu. Na patře je k dispozici WC se sprchou a kuchyňka. 

Parkování je zajištěno před budovou (celkem 15 parkovacích míst) a je sdíleno s druhým nájemcem budovy. V budově je rovněž nákladní výtah, kterým je po předchozí dohodě možné přestěhovat případné kancelářské vybavení apod.

V areálu je ve všední dny k dispozici kantýna a závodní jídelna. Areál disponuje vlastním zdrojem vody a ČOV. 

Nájem: 95 Kč / m2 / měs.
Teplo: 40 Kč / m2 / měs.
Elektřina (paušál): 6 Kč / m2 / měs.

v ceně nájmu je započteno vodné a stočné. Uvedené ceny jsou bez DPH. 

Vlastník objektu a Realitní agentura R21 si vyhrazují právo vybrat nájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Měsíční náklady
95  +  46  Kč
Provize
0 Kč
Kauce
25 460 Kč
Charakter
kanceláře
Plocha
268 m2
Stav
dobrý

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Hradištko

Obec v okrese Praha-západ s přibližně 2200 obyvateli disponuje občanskou vybaveností jakou je pošta, obchod, mateřská a základní škola, prodejny a další.

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Hradištko a okolí

Společně najdeme v obci Hradištko přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Krejčí - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.