Zpět na vyhledávání

Pronájem luxusního 3+kk s vlastní zahradou, 91 m2, Čsl. Armády, Rousínov

Cena

19 000 Kč

Dispozice

3+kk

Co si představíte, když se řekne luxusní byt? Je to překrásná kuchyňská linka na míru? Nebo snad prostorná vlastní zahrada, high endová svítidla či parkovací stání? Pak se pojďte podívat na prohlídku bytu v Rousínově:

Přízemní 3+kk se pronajímá jako nezařízené, s výjimkou kuchyňské linky, ta je kompletní, dokonce s vestavnými spotřebiči. 

Byt je prosvětlený hned ze 3 světových stran a disponuje vlastní terasou a zahradou o výměře 145 m2.

Zajímá Vás více? Pak si zavolejte o prohlídku a půjdeme se na byt podívat.

Majitel i Realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Měsíční náklady
19 000  +  3 000  Kč
Provize
22 990 Kč
Kauce
25 000 Kč
Dispozice
3+kk
Plocha
91 m2
Stav
velmi dobrý

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Rousínov

Malé jihomoravské městečko s více než pěti tisíci obyvatel disponující výbornou občanskou vybaveností. Mezi hlavní výhody bydlení v Rousínově však bezesporu patří fakt, že Rousínov leží jen několik set metrů od dálnice D1, po které se pohodlně dostanete na jih Brna a to během několika málo minut.

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Rousínov a okolí

Společně najdeme v obci Rousínov přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Krejčí - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.