Zpět na vyhledávání

Pronájem novostavby bytu 1+kk s parkovacím stáním, 30,84 m², Hybešova, Kuřim

Cena

9 500 Kč

Dispozice

1+kk

Chcete bydlet v blízkosti Brna, s perfektní dostupností do centra města, vlakovou zastávkou vzdálenou jen několik málo minut a přitom v těsné blízkosti přírody? Přesně to je nový byt na ulici Hybešova v Kuřimi.

Již při vstupu do bytu budete překvapeni výhledem z nejvyššího patra, který umožní nic nerušený pohled do okolí. Výhled na překrásné zelené kopce v okolí Kuřimi si opravdu užijete.

Byt je vytápěn centrálním plynovým kotlem, má vinylové podlahy, plastovo-hliníková okna s trojskly a náleží k němu i sklepní kóje, společná kolárna a vyhrazené parkovací stání.

Byt je k dispozici k nastěhování od 1. 6. 2022 nebo dle dohody.

Pro více informací navštivte naše webové stránky www.novebytykurim.cz.

Realitní agentura a majitel si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií. Výměry jsou pouze orientační.

Vlastnosti

Měsíční náklady
9 500  +  2 000  Kč
Provize
14 520 Kč
Kauce
20 200 Kč
Dispozice
1+kk
Plocha
31 m2
Stav
velmi dobrý
Energetická náročnost budovy
G - Průkaz energetické náročnosti nedodán

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Kuřim

Přibližně desetitisícové město pouhých 10 minut jízdy vlakem či autem od Brna. Ve městě je plná občanská vybavenost - školy, školky, lékaři, obchody a další.

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Kuřim a okolí

Společně najdeme v obci Kuřim přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Kučerová - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.