Zpět na vyhledávání

Podnájem novostavby bytu 2+kk, 56 m², Koráb, Tišnov

Cena

12 000 Kč

Dispozice

2+kk

Výhradně nabízíme podnájem krásného nového bytu na ulici Koráb v Tišnově. Byt je dispozičně řešen jako 2+kk a nachází se ve 2. NP novostavby bytového domu.

Užitná plocha bytu činí 56,75 m2. Při vstupu do bytu je prostorné zádveří odkud je možné se dostat do koupelny a do hlavní obývací místnosti. Hlavní místnost s kuchyňským koutem má neskutečných 32,6 m2 a vstup na balkón. Z hlavní obývací místnosti se rovněž dostanete do oddělené ložnice.

Byt se podnajímá jako nevybavený. Disponuje kuchyňskou linkou s indukční varnou deskou, troubou a digestoří.

Bytový dům se nachází jen několik kroků od kina, supermarketů Tesco a Albert a tišnovského železničního a autobusového nádraží. Poloha domu v blízkosti veškeré občanské vybavenosti je bezesporu jedna z nejlepších v Tišnově.

Byt je k nastěhování dle dohody. Majitel a realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Měsíční náklady
12 000  +  2 500  Kč
Provize
17 344 Kč
Kauce
20 000 Kč
Dispozice
2+kk
Plocha
56 m2
Stav
novostavba
Energetická náročnost budovy
B - velmi úsporná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Tišnov - město s více než devíti tisíci obyvateli, bohatou historií a celou řadou příležitostí. Ve městě je dostupná plná občanská vybavenost, školy, školky, lékaři, nemocnice, supermarkety a další.

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na a okolí

Společně najdeme v obci přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Krejčí - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.