Pronajato
Zpět na vyhledávání

Pronájem novostavby bytu 2+kk s parkovacím stáním, 61 m², Hybešova, Kuřim

Cena

PRONAJATO

Dispozice

2+kk

Chcete bydlet v blízkosti Brna, s perfektní dostupností do centra města, vlakovou zastávkou vzdálenou jen několik málo minut a přitom těsné blízkosti přírody? Přesně to je nový byt na ulici Hybešova v Kuřimi.

Již při vstupu do bytu budete překvapeni výhledem z nejvyššího patra, který umožní nic nerušený pohled do okolí. Výhled na překrásné zelené kopce v okolí Kuřimi si opravdu užijete.

Byt je vytápěn centrálním plynovým kotlem, má vinylové podlahy, plastovo-hliníková okna s trojskly a náleží k němu i sklepní kóje, společná kolárna a vyhrazené parkovací stání. Byt se pronajímá jako částečně vybavený vč. luxusní kuchyně na míru s vestavnými spotřebiči.

Byt je k dispozici k okamžitému nastěhování.

Pro více informací a prohlídky navštivte naše webové stránky www.novebytykurim.cz.

Realitní agentura a majitel si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií. Výměry jsou pouze orientační.

Vlastnosti

Dispozice
2+kk
Plocha
61 m2
Stav
velmi dobrý
Energetická náročnost budovy
G - Průkaz energetické náročnosti nedodán

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Kuřim

Přibližně desetitisícové město pouhých 10 minut jízdy vlakem či autem od Brna. Ve městě je plná občanská vybavenost - školy, školky, lékaři, obchody a další.