Pronajato
Zpět na vyhledávání

Pronájem novostavby bytu 3+kk, 68 m² s terasou a garážovým stáním, Kuřim

Cena

PRONAJATO

Dispozice

3+kk

Bydlení blízko Brna, s perfektní dostupností do centra autem, vlakovou zastávkou vzdálenou jen pár minut a přitom kousek do přírody? Přesně to je nový byt na ulici Hybešova v Kuřimi.

Již při vstupu do bytu budete překvapeni, kolik věcí pohodlně uložíte v prostorném zádveří se šatnou, ze kterého se dostanete pokojů a hlavní obývací místnosti, která dominuje celému bytu. Z této hlavní místnosti a vedlejšího pokoje je vstup na prosluněnou jižní terasu, která díky elegantnímu oddělení tvořeného zelení poskytuje maximální soukromí.

Byt je vytápěn centrálním plynovým kotlem, má vinylové podlahy, plastovo-hliníková okna s trojskly a náleží k němu i sklepní kóje, společná kolárna a jedno vymezené garážové stání.

Byt bude k nastěhování v průběhu listopadu (nejpozději však 1. 12. 2020).

Pro více informací a prohlídky navštivte naše webové stránky www.novebytykurim.cz nebo volejte makléři.
Realitní agentura a majitel si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií. Výměry jsou pouze orientační, finální provedení se může lišit.

Vlastnosti

Dispozice
3+kk
Plocha
68 m2
Stav
velmi dobrý
Energetická náročnost budovy
G - Průkaz energetické náročnosti nedodán

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Kuřim

Přibližně desetitisícové město pouhých 10 minut jízdy vlakem či autem od Brna. Ve městě je plná občanská vybavenost - školy, školky, lékaři, obchody a další.