Zpět na vyhledávání

Pronájem podkrovního 1+kk, Lipůvka

Cena

12 000 Kč

Dispozice

1+kk

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu velmi slunný byt v 3. NP. v klidné lokalitě Lipůvka u Brna. Tato lokalita je ideální pro ty, kteří vyhledávají klidné bydlení v blízkosti Brna. Byt je dispozičně řešený jako 1+kk se zádveřím, ve kterém nalezneme prostornou vestavěnou skříň a věšákovou stěnu, koupelnou s WC, kde je dostatek prostoru pro umístění pračky i sušičky, a obytným prostorem, který je částečně oddělen příčkou na klidovou zónu, kde je možné umístit např. postel. V obytné části nalezneme dvě střešní okna. Byt se nabízí ve stavu novostavby. Součástí bytu je nová kuchyňská linka s kombinovanou lednicí. V pokojích budou připraveny garnýže pro následné zavěšení závěsů dle Vašeho vkusu. Jinak je byt nabízen jako nevybavený.

V celém bytě je podlahové vytápění a díky tepelnému čerpadlu v domě budou náklady na provoz minimální. K bytu náleží sklep a jedno parkovací stání ve dvoře domu.

Nemovitost je k nastěhování od 1. 12. 2023. Realitní agentura a majitelé si vyhrazují právo vybrat nájemce dle vlastních kritérií.
 

Vlastnosti

Měsíční náklady
12 000  +  2 000  Kč
Provize
16 940 Kč
Kauce
24 000 Kč
Dispozice
1+kk
Plocha
38 m2
Stav
novostavba
Energetická náročnost budovy
B - velmi úsporná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Lipůvka

Obec Lipůvka je malebná obec, která se nachází nedaleko Brna. Svojí polohou je ideální pro všechny, kdo potřebují pravidelně cestovat do Brna, i ty, kdo hledají bydlení blízko přírody. Obec nabízí základní občanskou vybavenost a řadu pravidelných kulturních akcí.

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Lipůvka a okolí

Společně najdeme v obci Lipůvka přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Kučerová - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.