Pronajato
Zpět na vyhledávání

Pronájem pokoje, 20 m², Chudobova, Brno-Židenice

Cena

PRONAJATO

Dispozice

garsonéria

Hledáš samostatný pokoj blízko centra Brna? Máme pro tebe dobrou zprávu, právě jsi ho našel.

Pokoj o velikosti 20 m2 se nachází na ulici Chudobova v městské části Brno-Židenice, v příjemném a klidném prostředí. 3 minuty chůze je zastávka Buzkova, poblíž domu je Brněnka, indická restaurace, pohostinství a další. Parkování na ulici je bez problému, pokud ale chceš jet na jistotu, majitelka nabízí možnost parkovacího místa přímo před domem za 500 Kč měsíčně. Dům je po rekonstrukci, pokoj je ve třetím patře. Kuchyně, koupelna a toaleta jsou sdílené pro všechny nájemce.

Požadovaná kauce je 1 000 Kč, měsíční nájemné je 5 500 Kč (1 osoba), pokud chcete bydlet dva, bude to 3 500 Kč za jednoho. Cena je včetně energií a připojení k internetu. Provize je ve výši jednoho měsíčního nájemného.

Nastěhovat se můžete 1.6.2019.

Zaujalo tě to? Zavolej mi na telefonní číslo 773 692 004!

 

Vlastnosti

Dispozice
garsonéria
Plocha
20 m2
Stav
po rekonstrukci
Energetická náročnost budovy
G - Průkaz energetické náročnosti nedodán

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Brno-Židenice

Židenice se vyznačují ideální rovnováhou mezi rušným městem a klidným předměstím. Na jednu stranu to máme v krátké dojezdové vzdálenosti do centra, na druhou však krásně klidné prostředí pro bydlení. Ani v Židenicích nechybí potřebná občanská vybavenost, kterou od města očekáváte.